De invasie van Europa voltrekt zich voor onze ogen

Datum:
  • zaterdag 1 augustus 2026
  • in
  • Categorie: , ,
  • onze landen worden vernietigd door het links liberale kosmopolitisch denken dat onze habitat zonder knipperen demografisch naar de knoppen helpt. 

     



    1-7-2026 Jan Roos


    De invasie van Europa voltrekt zich voor onze ogen

    Hier in het zonnige Frankrijk sluit ik mij af van het nieuws. Even ontspannen en me niet druk maken over het wanbeleid in ons land, de idioterie van de mainstream media of de steeds verder afglijdende maatschappij. Wijn, vis en croissants vullen mijn dagen en mijn humeur is als het weer: voortreffelijk. En dan vraagt mijn zoon opeens of ik de beelden heb gezien van Ceuta. Daar gaat mijn ontspannen zelf en prima humeur. Wat is ons continent toch in een vrije val terechtgekomen.

    De “race to the bottom” is niet alleen in economische zin ingezet, het verval van de Europese samenlevingen is van een niveau dat doet denken aan de ineenstorting van rijken uit het verleden. Het Romeinse rijk ging kapot aan decadentie, onze landen worden vernietigd door het links liberale kosmopolitisch denken dat onze habitat zonder knipperen demografisch naar de knoppen helpt. Met een alles verslindende vernietigingsdrang en misselijkmakende zelfhaat wordt hetgeen wat ooit goed was verpulverd.

    Het open grenzen beleid in ons land in combinatie met de ‘kom maar binnen met je knecht’ mentaliteit van de Europese Unie zal ervoor zorgen dat elk land in het westen onder de voet wordt gelopen, de sociale structuur wordt gesloopt en dat er op elk gebied een infarct plaatsvindt als het gaat om woningen, gezondheidszorg en energie. Gemeenschapszin of samenhorigheid is iets dat moet verdwijnen. In de strijd tegen het als vijand verklaarde nationalisme is de sloophamer gezet in alles wat ons verbindt.

    De omvolking is allang geen complottheorie van een obscuur rechtsextremistisch clubje mafkezen.

    Je kan het met je beide ogen voor je neus zien gebeuren. Kijk naar onze grote steden of neem het reeds opgegeven Engeland als voorbeeld. Zo zal elke stad, elk dorp in ons land en de rest van West-Europa worden. En als je daar commentaar op hebt ben jij het probleem. De mensen die de mond vol hebben over een vrij Palestina hebben er geen enkele moeite mee als onze huizen worden bezet, als onze tradities moeten verdwijnen of onze samenlevingen blijvend worden veranderd zonder dat daar ooit iets over gevraagd is aan het volk.

    De bestorming van Ceuta door 50.000 Noord-Afrikanen is een prachtig voorbeeld van wat al tientallen jaren aan de gang is. Jongemannen uit Afrika en het Midden-Oosten komen massaal naar ons toe om de boel over te nemen en de autoriteiten kijken de andere kant op. Dat de NOS bij een artikel over de bestorming van de Spaanse enclave een foto plaatst waarop een vrouw te zien is die de grens oversteekt is niets minder dan manipulatie. Op alle beelden die rondgaan kan je zien dat 99% van de grensbestormers jongemannen zijn.

    Zo ging het ook bij eerdere asieltsunami’s.

    Telkens werd ons verteld dat het om gezinnen ging. Maar als je in zo’n bootje keek waren het alleen maar mannen in de kracht van hun leven. Geen vrouwen, geen kinderen, maar kerels die met het mes tussen de tanden ons continent in zullen nemen. En telkens als je daar moeite mee hebt zal je worden verteld dat jij niet deugt. Dat jij een slecht mens bent. Terwijl ieder mens zijn huis en haard zou mogen verdedigen. Zou moeten verdedigen. De media, de overheid, de EU, de NGO’s, ze staan allemaal in rijen dik opgesteld om te verkondigen dat je extreemrechts bent als je een toekomst wil voor jouw kinderen in jouw vaderland. Een vaderland dat nauwelijks nog bestaat. En die toekomst voor onze jeugd ligt buiten Europa. Europa is namelijk officieel een “lost continent” geworden.


    NieuwRechts

    Jan Roos is opiniemaker en presentator van het wekelijkse programma Roddelpraat.

    Steun ons geluid

    1 reacties :

    Anoniem zei

    Sánchez verricht uitstekend werk, hij doet een beroep op medemenselijkheid.
    Alle criminelen waar Marokko van af wilde stuurt hij linea recta door naar Noord- Europa. En opper kluns Jetten zignt het liedje; welkom vreemdeling.

    Een reactie posten