William Happer: methaan en onschuldige koeien

Datum:
  • donderdag 7 mei 2026
  • in
  • Categorie: , ,
  •  Als we alle runderen op aarde zouden afmaken scheelt dat slechts 0,05 graden C, niet te meten. 



    7-5-2026

    William Happer: methaan en onschuldige koeien

    Van een onzer correspondenten.

    Op de grote Heartland conferentie een paar weken geleden sprak ook William Happer. Happer is een beroemde natuurkundige van Princeton die al heel wat opzienbarende publicaties op zijn naam heeft staan.

    Zijn lezing in Washington DC ging over methaangas dat elk rund via mond en kont verlaat. En derhalve een gevaar oplevert voor het klimaat, want methaan is een broeikasgas. Zo komt het dat we van de nieuwe Schijf van Vijf nog maar heel weinig vlees mogen eten, schrijft klimaatonderzoeker Rob de Vos op zijn site:

    ‘Maar gelukkig hebben we nog mensen als Happer, die kunnnen rekenen aan deze materie. En wat blijkt? Het gevaar is ongegrond. Sterker nog: Als we alle runderen op aarde zouden afmaken scheelt dat slechts 0,05 graden C, niet te meten. Ad Huijsers berekening komt zelfs nog wat lager uit. Conclusie: alweer een alarmistische claim van tafel. Nou ja, van tafel…. klimaatalarmisten hebben helaas de gewoonte om onzin oneindig te herhalen.’

    Voor de video van Happers optreden ga naar hier.

    ***



    1 reacties :

    Anoniem zei

    Nu krijgen de koeien weert de schuld van de opwarming, maar hoe zit het eigenlijk met de methaan uitstotende migranten die hier met tienduizenden tegelijk worden binnengehaald door dezelfde mensen die de koeien weg willen hebben? Nu zijn het de koeien, morgen de schapen, overmorgen kippen en andere dieren, totdat het groene gespuis met de huisdieren begint. Alles stoot immers methaan uit, ook die groene ellendelingen, dus ik zou zeggen tegen die groene ellendelingen: begin bij jezelf en laat je a la minute cremeren.

    Een reactie posten