'Middencoalitie gaat Nederland niet redden'

Datum:
  • vrijdag 5 december 2025
  • in
  • Categorie:
  • In Het Land van Wierd Duk is verslaggever Koen van Eijk te gast.



    5-12-2025



    In Het Land van Wierd Duk is verslaggever Koen van Eijk te gast. Duk spreekt hem over de vele taboes in Nederland: waar onder anderen Mona Keijzer en Diederik Gommers tegen aan liepen. Van Eijk: ,,Sommige mensen weigeren obsessief om de feiten onder ogen te willen zien.”

    Verder in de podcast: waarom noemt Donald Trump de Somalische gemeenschap ‘vuilnis’? En: bezwijken jongeren onder de groepsdruk op het platteland? Abonneer je hier gratis: http://bit.ly/AbonneerTelegraaf Bij De Telegraaf vind je het laatste nieuws uit binnen- en buitenland. Je krijgt alles te weten op het gebied van entertainment, misdaad, geld, verkeer en royalty. Bekijk voor al het laatste sportnieuws het kanaal van Telesport:    / @telesport300   Meer van De Telegraaf? Volg ons op: Website: https://www.telegraaf.nl/ TikTok:   / telegraaf.nl   Instagram:   / telegraaf.nl   Facebook:   / telegraaf   X: https://x.com/telegraaf

    90 afleveringen
    Het Land van Wierd Duk | Podcast
    De Telegraaf

    De Telegraaf


    1 reacties :

    Anoniem zei

    Als ik naar de uitslag van de vorige verkiezingen kijk (die ik trouwens niet vertrouw, maar goed) wil Nederland niet gered worden.

    Een reactie posten