Lisa en de Zwarte Piet-doctrine

Datum:
  • donderdag 28 augustus 2025
  • in
  • Categorie: ,
  • Maar helaas leven we in 2025 en is de realiteit dat niemand meer veilig is op straat.


    Rients Hofstra 27-8-2025


     Lisa en de Zwarte Piet-doctrine

    Toen ik het nieuws over de gruwelijke moord op Lisa hoorde, was mijn 1e reactie: “Wie fietst er nu, in deze tijd, rond 4 uur ’s nachts als 17-jarig meisje alleen van Amsterdam naar Abcoude? Beetje knap dom?” 

     

    Deze opmerking kwam me op een boze ‘Dolle mina’ opmerking van mijn vrouw te staan: 

    “Dat zou te allen tijde moeten kunnen. Het hoort veilig te zijn, altijd en overal. Je blijft van iedereen af die niet wil worden aangeraakt. En je bent echt niet medeschuldig aan je eigen dood door ’s nachts alleen te gaan fietsen! Dus even niet de zaken omdraaien.” 

     

    Ja, niet omdraaien klinkt redelijk, wellicht helemaal juist. Maar helaas leven we in 2025 en is de realiteit dat niemand meer veilig is op straat. De kans dat je wordt lastiggevallen of nog erger, wordt geïntimideerd, of zelfs lichamelijk ongemak moet doorstaan is vele malen groter dan de Staatsloterij winnen. Er worden jaarlijks veel meer mensen vermoord dan dat er juichende winnaars zijn. 

     

    Was Lisa een strijdbare Dolle Mina, een naïef meisje, of had ze wel degelijk rekening moeten houden met de tijd waarin we nu leven. Dan had ze nu wellicht nog geleefd, maar dan draai je inderdaad de zaken om!

    Toch liet mijn 1e gedachte me niet los, versterkt door diverse berichten, of juist het ontbreken ervan. En dan ga je zelf denken, zeer nadrukkelijk niet de media nádenken, zoals in mijn boek ‘Denk niet langer ná. Denk zelf! En dat kan met de Zwarte Piet-doctrine. Heel kort door de bocht: Een nog gelovig 6-jarig kind kan zelfdenkend weten dat Zwarte Piet niet door de schoorsteen kan, zeker als een woning geen schoorsteenkanaal heeft. Ook kan dat kind weten dat de Sint zich op zijn paard niet over daken kan bewegen. Verder kan het weten dat de Sint niet alle cadeautjes voor alle kinderen zelf betaalt. Zo kan dit kind, zeker wanneer het verder doordenkt, tot de conclusie komen dat het jaren lang is voorgelogen.

     

    Als iemand duidelijk 3 voorvallen kan noemen die niet kloppen, of domweg niet kunnen bij de uitkomst van een gepubliceerd voorval, noem ik dat de Zwarte Piet-doctrine.

    En gaandeweg de berichtgevingen kreeg ik steeds meer lichtelijke Zwarte Piet-gevoelens. Eerst wat eenvoudige wellicht arbitraire, maar toch.

    -Waarom heeft dit meisje geen achternaam? Marianne Vaatstra, Anne Faber en Nicky Verstappen hadden er wel eentje. Peanuts? Jazeker, maar toch.

    -Er zijn geen foto’s van Lisa verspreid en geen rouwberichten. Niemand van de familie, of andere naasten hebben een persbericht uitgesproken.

    -Normaal wordt de plek van de misdaad afgeschot middels witte doeken, deels tegen nieuwsgierige blikken, maar vooral om te voorkomen dat ramptoeristen sporen vernietigen.

    -De moordenaar moest nog aanvallen toen Lisa contact had met 112 medewerkers. Binnen 10 minuten na het 1ste contact waren agenten al ter plaatse. 

    -Wat heeft een beursgenoteerd bedrijf als Ajax hier mee te maken? Waarom een minuut klappen i.p.v. een minuut stilte?

    -Waarom zoveel ophef over een jonge vrouw (een beetje dom om ’s nachts alleen te gaan fietsen), terwijl honderden onschuldige kinderen van ‘toeslagen ouders’ uit huis zijn geplaatst en daarna zijn verdwenen en onvindbaar blijven? Wellicht omdat ze niet meer leven?

    Deze punten zijn geen ijzersterke Z P-punten, maar het zijn er wel minimaal 6 en geven te denken!

     

    Voor fervente complotweters zijn enkele ‘feitjes’ aanwijzingen. Zo zou de naam Lisa omgedraaid Asil zijn. Haar 17e levensjaar zou verwijzen naar de 17e letter in het alfabet: Q. Voor mij te ver gezocht!

    Opmerkelijk dat in reactie op deze gruwelijke misdaad burgemeester Halsema over camera’s begint. Overal camera’s zou de oplossing zijn, zou de criminaliteit uitbannen. Als dit gepaard gaat met 15-minuten steden en een chip in de arm van elk persoon, dan zou de maatschappij veilig(er) worden gemaakt. 

    Maar de bron van alle ellende aanpakken is blijkbaar een station te ver. Alles en iedereen, zeker als ze van over de grens komen en een kleurtje hebben, wordt gepamperd.

     

    Maar feit is dat er 60 jaar geleden veel minder gemoord werd, het criminele circuit daargelaten. Dat was voordat de grenzen met dank aan de EU wagenwijd werden opengezet. Nu wordt er in Nederland om de 8 dagen een vrouw vermoord, aldus Marloes Petter

    M.n. Facebook explodeert door berichten voor en tegen de suggestie dat de moord op Lisa een False Flag zou zijn. 

    Hier een zo’n berichtje:

    “Is de overheid mede verantwoordelijk voor de moord op Lisa en andere misdrijven die gepleegd worden door asielzoekers ? Mijn antwoord is ”Ja”.

    AZC’s en COA opvanglocaties zijn broedplaatsen voor zware criminaliteit.

    Agressie, seksuele intimidatie, verkrachting, afpersing en vechtpartijen zijn er aan de orde van de dag.

    Het COA personeel mag hier niets over naar buiten brengen.

    Het COA vangt personen op die een groot risico vormen voor onze samenleving maar faalt volkomen om ons daartegen te beschermen.

    Het COA weet heel goed dat deze figuren zich buiten de muren van AZC’s en opvang niet anders gedragen.

    Risico figuren lopen vrij in en uit.

    Er wordt ze geen enkele beperking opgelegd.

    De overheid en dus ook het COA zijn mede schuldig aan de tragische dood van Lisa.

    Of denkt u hier anders over ?”


    Eerlijk? Ik weet het echt niet, en zeker niet zeker, maar sluit zeker niets uit. Misschien moet ieder er zelf de Zwarte Piet-doctrine maar op loslaten en denk dan vooral ZELF!

     

     Rients Hofstra


    Auteur van PLUCHEN REVOLUTIE vijftal: 'ROMKE D'13',  'REVOLUTIE: WAT ALS...?',  'ROERIG EVENWICHT', 'RECHT RUST REGELMATIG', 'RECHTELOZE WERKELIJKHEID',  'RAKE KLAPPEN',  'HET NEDERLANDSE VOLK VERDIENT EEN ECHTE DEMOCRATIE'  &  'DENK NIET LANGER NA. DENK ZELF!'

    Daarnaast op verzoek: MIJN VERZAMELPUNT.


    Politiek- en maatschappijkritische boeken en blogs 
    https://rientshofstra.nl/boeken & AS https://alternatiefstaatsbestel.nl




    0 reacties :

    Een reactie posten