Mark Rutte,de sloper van Nederland

Datum:
 • vrijdag 14 juli 2023
 • in
 • Categorie:
 • Nederland is eindelijk verlost van die verschrikkelijke dictator Mark Rutte. 

   
  Mark Rutte,de sloper van Nederland


  De sporen van vernieling van de Nederlandse ooit welvarende en democratische samenleving zijn na vier kabinetten Rutte overal terug te vinden: desastreus Covid-beleid met lockdowns, opsluiten ouderen, sluiting scholen, avondklok; aanprijzen van amper werkzame deels niet ongevaarlijke ‘vaccins’ als ‘veilig en efectief’; geweldsinstructie politie tijdens Covid; geweld tegen vreedzame demonstranten; verspreiding van onnodige angst, stigmatiseren van anders denkenden en zaaien van haat en tweespalt; opzetten van propaganda- en censuurteams tijdens Covid; het ontlopen van elk onderzoek en elke verantwoordelijkheid voor het zeer twijfelachtige overheidsbeleid tijdens Covid; het mentaal en financieel slopen van de slachtoffers van de toeslagenaffaire; afbraak landbouw en visserij; ongeremde immigratie; gierende inflatie; historisch aantal mensen naar de voedselbank; €28 miljard belastinggeld verbranden voor de klimaat fata morgana; het uitkleden van de Nederlandse soevereiniteit door overdracht aan internationale NGO’s; de staat overgedragen aan de particuliere organisatie WEF; ons land in een oorlog met onze partner Rusland storten en ondertussen stromen er miljarden naar een uitzichtloze oorlog in Oekraïne. Nederland kan zodoende in een atoomoorlog getrokken worden…

  De oorlogszuchtige taal die wij na 1945 niet meer in Europa hebben gehoord, is terug.Mark Rutte wil blijkbaar een oorlog met Rusland en hij wil het risico nemen van een kernbom. Het is volstrekt krankzinnig en het laat eens temeer zien hoe hij volledig is ingekapseld door de Amerikaanse belangen, ook als die belangen ten koste gaan van het Nederlandse volk.Het kabinet Rutte voert steeds zwaardere sancties tegen Rusland en stuurt het steeds zwaardere wapens naar Oekraïne.Terwijl Nederlanders hun boodschappen nauwelijks meer kunnen betalen, terwijl de benzineprijs een absolute recordhoogte bereikt, stuurt regering In Den Haag weer doodleuk 170 miljoen euro naar Kiev. Bijna vier op de tien kinderen in Nederland groeien op in armoede. Een kwart ontbijt niet en in Nederland fietsland heeft 15% van de kinderen niet eens een eigen fiets. Dat is allemaal omdat de mensen geldproblemen hebben. Maar die problemen zijn er blijkbaar niet op de begroting van Buitenlandse Zaken, waar in twee stappen nu weer voor honderden miljoenen euro’s wordt bijgeplust. Voor Nederlanders? Nee, natuurlijk niet, het is voor Brussel, vooral voor de EU en een EU-fonds dat eufemistisch de Europese Vredesfaciliteit heet. Zo mooi als het klinkt, is het natuurlijk niet. Maar het kost de Nederlandse belastingbetaler wel bakken met geld. Dit is geld dat via Brussel weer naar de lidstaten terugvloeit, zodat zij wapens aan Oekraïne kunnen leveren. De EU-kopstukken Von der Leyen en Borrell kunnen zo mooi weer spelen met een fonds voor wapenleveranties aan Oekraïne, omdat de EU zich graag wil profileren als een grote geopolitieke speler en een militaire speler…

  De overgrote meerderheid van de burgers lijden al jaren onder de diverse kabinetten Rutte.In Nederland van Mark Rutte moeten burgers hun mond houden en is het referendum afgeschaft.Mensen met een andere mening worden niet meer beschermd door de vrijheid van meningsuiting, maar moeten verplicht meedraaien in de politiek correcte dictatuur van de links-liberale meerderheid. In zijn Nederland krijgen liegende en bedriegende asielzoekers toch een verblijfsvergunning. In zijn Nederland worden terroristen in Syrië gesteund. In zijn Nederland krijgen Shell en Unilever miljarden toegeworpen in plaats van dat met dat geld de huren of de ziektekostenpremie worden verlaagd. In zijn Nederland geven rechters aan een 38-jarige Afghaanse asielzoeker die een gehandicapt meisje verkracht, bewust een lagere straf om te voorkomen dat deze asielzoeker zijn verblijfsvergunning kwijtraakt.Al jaren zien we in Nederland de verschrikkelijke Marokkanenterreur,die onze wijken en steden onveilig maakt. Marokkaanse en Turkse kolonisten die zwaaiend met hun nationale vlaggen hier de boel in de fik steken,de politie met stenen bekogelen en mensen bij een pinautomaat overvallen.Er zijn inmiddels miljoenen Nederlanders die dolgraag minder Marokkanen,Turken en de islam willen.De islam is vooral een politieke ideologie; een totalitaire leer gericht op dominantie, geweld en onderdrukking. Gericht ook op de invoering van een stelsel van wetten, de sharia.Niet-moslims zijn volgens de islam vuile, slechte wezens en dienen zich volgens de islam te onderwerpen, zo niet hebben ze een groot probleem. En dat zien we dus ook overal ter wereld…

  In elk land dat geïslamiseerd is, zoals Iran, Afghanistan, Turkije, Somalië enzovoort, bestaat er zo goed als geen vrijheid. Er heerst zware dwang en onderdrukking vanuit het islamitische regime, maar ook vanuit de moslimgemeenschap zelf. De ayatollahs, de moefti’s, de imams, de moslimbroers, de moslimvaders, maar soms ook de moslima’s tegenover hun zusters en dochters.Het is verschrikkelijk!Deze islam streeft naar wereldheerschappij.Nederlandse steden verworden tot geïslamiseerde no-gozones.Duizenden jihadisten en sympathisanten lopen inmiddels vrij rond in Nederlandse straten. Tienduizenden kunnen door de open grenzen zomaar vanuit andere landen Nederland binnenkomen om hier terreurdaden te plegen.Bijna wekelijks worden in Europa onschuldige mensen neergestoken door moslims.Het aantal aanslagen in Europa door aanhangers van de islam is de afgelopen tien jaar bijna niet meer te tellen, laat staan de vele onschuldige slachtoffers.En niemand die er wat aan doet. Er wordt alleen maar, iedere dag opnieuw, meer islam geïmporteerd.Vorig jaar zijn 403.000 immigranten naar Nederland gekomen.We zien de afbraak van een prachtig land voor onze ogen gebeuren.Dat is meer dan het totaal aantal inwoners van de hele provincie Zeeland. In één jaar!Massale immigratie leidt ertoe dat de kinderen die nu op de basisschool zitten, nog zullen meemaken dat ze een minderheid worden in eigen land. In drie Nederlandse grote steden is bij jongeren onder de 25 jaar al bijna de meerderheid niet-westers…

  Na het aftreden van de regering vanwege de desastreuze situatie in het land wil de Turkse Dilan Yeşilgöz de nieuwe minister-president van Nederland worden. De viceminister-president was Sigrid Kaag, die zich Palestijnse voelt, de burgemeester van Rotterdam is een Marokkaan, Amsterdam is Turks, Arnhem is Marokkaans, de voorzitter van de Tweede Kamer is een Marokkaanse. Nederlandse schoolkinderen en politieagenten(autochtone Nederlanders) bidden al lang in moskeeën(dictatorErdoğan zegt dat dit hun kazerne zijn). Men kan de naam Nederland gewoon nog veranderen in HOLLANDISTAN, dan is dit land volledig geïslamiseerd. We moeten Nederland de-islamiseren.Als wij willen dat Nederland Nederland blijft en dat Nederland weer van de Nederlanders wordt, dan is het tijd voor echte maatregelen, voor grote stappen. Dan moeten we beginnen door als een haas uit die totalitaire Europese Unie te stappen en als soeverein land weer de baas te worden over onze eigen grenzen en over ons eigen immigratiebeleid, zodat we de grenzen kunnen sluiten voor asielzoekers en immigranten uit islamitische landen.Moskeeën, de Koran, boerka’s, nikabs in de openbare ruimte; weg ermee.NEXIT!Stem PVV of FvD!

  BBB sluit PVV uit in provincie Noord-Holland en gaat samen met VVD, GroenLinks en PvdA een coalitie vormen.BOEREN BEDANKT VOOR HET MASSAAL STEMMEN OP DEZE VERRADERS PARTIJ! Van der Plas is een ‘agent’ van de agrarische multinationals-het reclamebureau van ReMarkAble.

  0 reacties :

  Een reactie posten