LTO stapt boos uit stuurgroep

Datum:
 • zaterdag 21 november 2020
 • in
 • Categorie: , ,

 • HOLLANDS KROON - WESTERLAND Storm van kritiek op adviesrapport over Amstelmeer 

  Lydia Jasper  21--11-2020

  LTO Noord Hollands Kroon stapt uit de stuurgroep voor Amstelmeer Waterrijk Aanleiding daarvoor is de publicatie vrijdag in deze krant over de scenariostudie ’Amstelmeer Waterrijk’. De geschetste vier scenario’s verbeelden hoe de toekomst van het Amstelmeer eruit kan zien. Alleen is dat niet hoe de lokale afdeling van LTO Noord die toekomst ziet. De land- en Tuinbouworganisatie is er om die reden helemaal klaar mee. Zij stapte vrijdag uit de Stuurgroep Waddenbaai, omdat er ’niets of nauwelijks’ wat met de inbreng van de agrariërs is gedaan. Zo laat voorzitter Wim Mostert desgevraagd weten. Ook de gemeente Hollands Kroon distantieert zich van de scenariostudie. De gemeente laat weten ’verrast te zijn door de inhoud van deze studie, die voor een groot deel op het grondgebied van onze gemeente betrekking heeft’. 

  Regio 3: Dat is even schrikken, jouw woonomgeving onder water

  0 reacties :

  Een reactie posten