ChristenUnie zamelt in voor Voedselbank.

Datum:
 • donderdag 14 november 2019
 • in
 • Categorie: ,
 • Hollands Kroon -Inzameling voor de voedselbank bij DEEN in Wieringerwerf


  PERSBERICHT


  ChristenUnie zamelt in voor Voedselbank.

  De Voedselbank “Kop van Noord” wil een steun in de rug bieden aan mensen die kortere of langere tijd financieel echt niet rond kunnen komen. De ChristenUnie steunt de Voedselbank van harte en zal daarom de handen uit de mouwen steken en allerlei boodschappen inzamelen voor de Voedselbank. Het is te betreuren dat dit nodig is, maar dankzij deze instelling worden wel heel veel mensen geholpen binnen onze gemeente.

  De inzameling van o.a. rijst, macaroni, soep, koffie, thee, suiker,  wasmiddelen en doucheartikelen, zal zijn vrijdag 15 november van 9:00-18:00 bij supermarkt Deen in Wieringerwerf


  Wij hopen dat velen zich hiermee verbonden voelen en er, zo mogelijk, aan willen bijdragen.


  0 reacties :

  Een reactie posten