Voor alle vormen van migratie is er in Nederland een hele actieve lobby, stelt Van de Beek.
3-6-2026
Jan van de Beek: wie in Europa niet strenger is met asiel krijgt extra instroom
Twee jaar nadat Nederland het strengste asielbeleid van Europa zou krijgen is Nederland juist een achterblijver geworden. Hoe dat komt? Daarover spreken schrijver dr JAN VAN DE BEEK van de bestseller ‘Migratiemagneet Nederland’ https://www.blauwburgwal.nl/product/m... en SYP WYNIA in deze aflevering van WWTV. De video is ook te beluisteren als podcast https://www.wyniasweek.nl/wwtv/
Voor alle vormen van migratie is er in Nederland een hele actieve lobby, stelt Van de Beek. Al die lobby’s samen zijn machtiger dan de uitslag van verkiezingen, zegt hij. Bovendien kunnen die pressiegroepen (zoals VluchtelingenWerk, asieladvocaten, universiteiten, uitzendbureaus, grote bedrijven) gebruik maken van internationale wetgeving en rechters die genegen zijn extra immigratie te steunen. Daar komt nog eens bij dat zowel linkse als christelijke lobby’s met name asielmigratie en illegalen door dik en dun steunen, zowel in als buiten het parlement. Al met al kan de bevolking wel minder immigratie (en vooral van asielmigranten) willen, maar de lobbycratie blijkt sterker dan de democratie. Daar betaalt Nederland een hoge prijs voor, stelt Jan van de Beek. Want als Nederland geen koploper maar een achterblijven is qua asielbeleid, lopen asielzoekers buurlanden voorbij en gaan ze naar Nederland. En wat is het geval: het strengere België heeft al wel minder asielzoekers, Nederland niet. En het kabinet-Schoof werkte niet goed en het kabinet-Jetten is niet overtuigend qua inperking van immigratie. Die verlamming maakt Nederland wel tot koploper, maar dan van extra immigratie, vooral van mensen uit verre landen zonder veel vooruitzichten op integratie en werk. Van de Beek voorziet diverse scenario’s. In Noord-Europese landen hebben kiezers migratiekritische partijen aan de macht gebracht. In Nederland gaat het ook die kant op, juist omdat regerende politici niets bereiken. Maar andere scenario’s zijn ook denkbaar, zoals overheden die zich nog minder dan nu al het geval is van de bevolking aantrekken. Wynia’s Week is er het hele jaar door, 156 keer per jaar, met iedere week nieuwe video’s en podcasts. De donateurs maken dat mogelijk. Doe mee! https://www.wyniasweek.nl/doneren/ Hartelijk dank!
Wynia's Week
Jan van de Beek: wie in Europa niet strenger is met asiel krijgt extra instroo
1 reacties :
De democratie is gehackt door linkse lieden die elkaar de bal toespelen.
En deze linkse motor van asiel industrie krijgt steeds meer politieke partijen als aanhangers.
Het volk wil een asielstop en remigratie van heel veel mallefide Vreemdelingen maar de politiek gebruikt vertragingstactiek terwijl de eindeloze instroom doorgaat.
Pure omvolking ter kwader trouw met de groeten vd eurofiele kartelpartijen.
Een reactie posten