De Taalgids is in feite een grove belediging.
DDS 18-4-2026
-Frits Bosch- Taalgids: een lachwekkende misser? Of worden we omgeven door idioten?
Volgens de Taalgids mogen we niet meer Moederdag en Vaderdag zeggen, maar jij dag. Dit is lachwekkend of is er meer aan de hand. Ja, er is meer aan de hand.
Fascistisch en beledigend
Er is inderdaad meer aan de hand. De Taalgids is niet een incident van één of twee bedenkers van de gids. Nee, het is het resultaat van woke. Woke betreft de gedachte dat we wakker moeten worden voor misstanden in de maatschappij en dat we dit recht moeten trekken door inclusie van LHBTI inclusief genderneutraliteit. Dit gaat gepaard met “white supremacy” en weg met onze cultuur dat gebaseerd is op het bloed, zweet en tranen der slaven, pardon, tot slaaf gemaakten. Zij denken dat ze superieur zijn en voor “ons domoren” kunnen zeggen wat en hoe we moeten doen, denken en ons uitdrukken. De Taalgids is in feite een grove belediging. Ik voel me beledigd en ga het juridisch aanvechten. De Taalgids duidt op dwang: “wij willen dat jullie je zó uitdrukt.” Is dit fascistisch? Lijkt mij wel het geval.
The enemy within
De Taalgids is de ultieme signaal dat we niet alleen omgeven zijn door idioten, maar meer nog door mensen die ons willen dirigeren en indoctrineren. Het is het vleesgeworden exponent van de bestaande polarisatie. Hoe krijg je het denkwereld in het gareel? En wat gebeurt er als dit niet lukt? Kan een democratie overleven bij langdurige tweespalt? Wat betekent dit voor onze kinderen? Hoe worden zijn geïndoctrineerd door dit gevaarlijke woke gedachtengoed, “The enemy within”. J D Vance had het bij het rechte eind.
1 reacties :
De taalgids daar staan de volslagen idioten in het binnenhof over te debateren.
De taalgids van volslagen idioten vol met tegenstrijdigheden daar vegen we onze reet mee af of we steken er de kachel mee aan.
Wokeofielen, stomme deugkneuzen, we worden bestuurd door idioten in het binnenhof.
Een reactie posten