Het minderheidskabinet-Jetten lijkt zich niets aan te trekken van de meerderheid van de kiezers,......
25-3-2026
Het kabinet-Jetten is op ramkoers, met Tweede Kamer èn met burgers
Het minderheidskabinet-Jetten lijkt zich niets aan te trekken van de meerderheid van de kiezers, maar ook niet van de Kamermeerderheid. SYP WYNIA en ROELOF BOUWMAN verbazen zich daarover in deze video van WWTV, die ook te beluisteren is als podcast.
Het kabinet zet de gehate Spreidingswet die dorpen en steden opzadelt met AZC’s door, het kabinet doet hoegenaamd niets aan de hoge instroom van asielzoekers, het kabinet blijft asielzoekers voorrang geven bij sociale huurwoningen en breidt de arbeidsmigratie van buiten Europa uit.
Het kabinet bezuinigt op sociale zekerheid, de zorg en de AOW, maar zegt er niet bij dat dat moet om de NAVO-norm van Donald Trump te kunnen betalen. Hoe nuttig wellicht ook, dat is misleidend. En terwijl de energiekosten de pan uitrijzen houdt het kabinet vast aan de hoge belastingen en accijnzen die van Nederland toch al het duurste energieland van Europa maken.
Waarom denkt het kabinet-Jetten zich zo hooghartig op te kunnen stellen, waarom deze confrontatiepolitiek, waarom zo regentesk? Het ziet er naar uit dat de regeringspartijen D66, VVD en CDA weliswaar zelf ook nieuwe verkiezingen vrezen, maar er vanuit gaan dat de grootste oppositiepartij – GroenLinks/PvdA – daar ook bepaald niet op zit te wachten, omdat het wel eens een grote afgang kan worden voor de nieuwe fusiepartij.
Als die Kamerverkiezingen er toch komen kan Jesse Klaver dan een succesvolle lijsttrekker worden voor de fusiepartij? Syp Wynia denkt van niet. Hij ziet eerdere PvdA-stemmers echt niet terugkeren omdat ze nu het heil zouden verwachten van GroenLinks-leider Jesse Klaver. De linkse fusiepartij is onder deze leiding op weg naar een afgang.
En hoe lang zit het kabinet-Jetten er nog? Volgens Wynia kan het over een jaar afgelopen zijn, als het al niet eerder is. Als Jetten cs Prinsjesdag al halen, krijgen ze begin volgend jaar te maken met de Statenverkiezingen. Dat is een geheide struikelsteen voor het kabinet. De geschiedenis leert dat politici die weigeren hun oor te luisteren leggen bij de kiezers de Provinciale Statenverkiezingen moeten vrezen.
Wynia’s Week TV is er ook als podcast https://www.wyniasweek.nl/wwtv/
Wynia’s Week is er drie keer per week. Doet u mee? https://www.wyniasweek.nl/doneren/
De boeken van Wynia’s Week verschijnen bij Uitgeverij Blauwburgwal. U kunt ze daar ook bestellen https://www.blauwburgwal.nl
Laten we in Godsnaam (mede namen de echte gelovigen onder ons) dat FvD, samen met de PVV verreweg de grootste partijen worden bij de Statenverkiezingen. Nederland zal tegen die tijd amechtig liggend op de grond naar adem happen na het desastreuze beleid voor de Nederlanders, helaas niet voor de immigranten en de Globalisten.
https://www.youtube.com/watch?v=rf2KFVcKQdQ De uitvinders weten niet wat ChatGPT 6 kan totdat ze het aan zetten. Het is mogelijk dat we op een dag wakker worden en niet meer in control zijn. Gaaf zeg.
3 reacties :
Laten we in Godsnaam (mede namen de echte gelovigen onder ons) dat FvD, samen met de PVV verreweg de grootste partijen worden bij de Statenverkiezingen. Nederland zal tegen die tijd amechtig liggend op de grond naar adem happen na het desastreuze beleid voor de Nederlanders, helaas niet voor de immigranten en de Globalisten.
Kille Excel managers die nergens verstand van hebben spelen met vuur.
Die Statenverkiezingen zullen ze ook wel zo manipuleren dat ze door kunnen.
https://www.youtube.com/watch?v=rf2KFVcKQdQ
De uitvinders weten niet wat ChatGPT 6 kan totdat ze het aan zetten.
Het is mogelijk dat we op een dag wakker worden en niet meer in control zijn.
Gaaf zeg.
Een reactie posten