Alice Weidel onthult schokkend EU-complot tegen Hongarije

Datum:
  • woensdag 25 februari 2026
  • in
  • Categorie: , , ,
  •  Het patroon is misselijkmakend, maar oh zo herkenbaar.



    DDS 25-2-2026


    Alice Weidel onthult schokkend EU-complot tegen Hongarije


    Het is de ultieme natte droom van de dictatoriale eurocraten in Brussel: soevereine leiders die opkomen voor hun eigen bevolking rücksichtslos ten val brengen. Alice Weidel, de messcherpe leider van het Duitse AfD, heeft zojuist op X een boekje opengedaan over de ronduit maffiose praktijken van de Europese Unie en Oekraïne. Volgens Weidel wordt de oliekraan naar Hongarije momenteel moedwillig dichtgedraaid door Kiev, met maar één doel: de energiekosten voor de Hongaarse burger kunstmatig door het dak jagen om zo de verkiezingen van komende april te manipuleren. Het is een regelrechte economische staatsgreep om premier Viktor Orbán te lozen.


    Het patroon is misselijkmakend, maar oh zo herkenbaar. Zodra een leider weigert om klakkeloos te buigen voor de dictaten van de globalistische elite, wordt het vizier op hem gericht. Weidel vat de situatie perfect samen: Oekraïne blokkeert de olieleveranties puur en alleen om een regeringswisseling te forceren in aanloop naar de stembusgang in april.


    Die Ukraine blockiert Öl-Lieferungen nach Ungarn, damit die Energiekosten steigen. Warum? Weil im April in Ungarn Wahlen sind und die EU einen Regierungswechsel forcieren will. Orban steht dem EU-Beitritt der Ukraine und den Kriegstreibern im Weg. Darum soll er weg auf dem Rücken

    Die Weltwoche
    Die Weltwoche
    @Weltwoche

    Wegen Öl-Stopp der Ukraine: Ungarn legt Veto gegen Russland-Sanktionen der EU ein weltwoche.de/daily/wegen-oe…

    15.2K
    Reply


    Waarom? Omdat Orbán de absurde EU-toetreding van het corrupte Oekraïne en de miljardenverslindende agenda van de oorlogshitsers dwarsboomt. Daarom moet hij weg, stelt Weidel terecht vast, en dat alles over de rug van de gewone Hongaarse bevolking. Ze noemt het treffend "een echt schurkenstukje á la EU".



    ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun DDS in de strijd tegen de dictatoriale EU-elite en het partijkartel! (LET OP: HET ARTIKEL GAAT HIERONDER DIRECT VERDER!)

    De eurocraten in Brussel en het kersverse kabinet van Rob Jetten werken hand in hand om soevereine landen en de gewone burger kapot te maken met hun absurde sancties en oorlogszuchtige retoriek. Wilt u dat wij ook in 2026 de luis in de pels van dit ondemocratische regime blijven? Steun ons dan nu!


    OPTIE 1: Via BackMe (Snel & Simpel) 👉 Klik hier: https://dds.backme.org OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN: NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot onze exclusieve 'verboden' columns! Gratis in uw inbox!


    Het toont de pure en gitzwarte hypocrisie van het establishment. Uit de monden van figuren als de zojuist ingezworen premier Rob Jetten en zijn trawanten van het partijkartel (D66, VVD en CDA) horen we de hele dag door moraliserende praatjes over 'het beschermen van de democratie'.


    Lees ook

    Maar de realiteit is dat wanneer de democratische wil van het volk hen niet zint, ze zonder pardon overgaan tot brute chantage. De weke theedrinkers in Den Haag en Brussel hebben hun mond vol over waarden en normen, maar knijpen ondertussen moedwillig de levensader van een Europese bondgenoot af.


    Dit is hoe het spel dus wordt gespeeld anno 2026. Als je als land je eigen grenzen wil beschermen, je niet de oorlog in wil laten rommelen en opkomt voor je eigen burgers, dan trekt de EU gewoon de stekker eruit. Het is economische oorlogsvoering tegen een lidstaat, gefaciliteerd door de ongekozen bobo's in Brussel.


    Weidel slaat de spijker recht op zijn kop: het is een doorzichtig en goor complot van de gevestigde orde, die totaal in paniek is over het behoud van hun eigen corrupte machtsnetwerk.


    WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij blijven hameren op het beschermen van de Nederlandse ondernemer tegen de klimaatdwang en de hypocrisie van de elite. Steun de onafhankelijke pers die niet meedoet aan het gladstrijken van deze absurde regels! 🚀 Steun ons via BackMe: https://dds.backme.org Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze verboden SubStack-columns! Elke dag gratis in uw mail!

    2 reacties :

    Anoniem zei

    https://x.com/ongehoordnedtv/status/1920040918071332878
    Een burgemeester verdedigt een verkrachter want de juiste cijfers mogen niet bekend worden. Het is wel duidelijk waarom ze in Brussel van X af willen.

    Anoniem zei

    De EU bestaat uit personen die vele malen erger zijn als de Maffioso, uiteraard geholpen door de D'66 rechters.

    Een reactie posten