Eindelijk is er een wereldleider die het hardop durft te zeggen.
DDS 15-1-2026
TRUMP ONTMASKERT BEDELKONING: "Zelensky is het enige obstakel voor vrede, niet Poetin!"
Eindelijk is er een wereldleider die het hardop durft te zeggen. Terwijl de Europese elite en de NPO-kwijlebabbels nog steeds op hun knieën liggen voor 'Heilige Volodymyr', heeftDonald Trumpde waarheid als een sloophamer op tafel gegooid. In een explosief interview maakt de Amerikaanse president gehakt van het sprookje datOekraïnehet onschuldige slachtoffertje is. Volgens Trump is er maar één man verantwoordelijk voor het feit dat het bloedvergieten doorgaat, en dat is niet Vladimir Poetin. Het is Volodymyr Zelensky.
Het masker is afgevallen. Trump, die niet bang is om de gevestigde orde tegen de haren in te strijken, wijst Zelensky direct aanals "het grootste obstakel" voorvrede. En gelijk heeft hij. Terwijl de Oekraïense president in zijn eeuwige groene leger-pyjama de wereld rondreist om nog meer miljarden te bietsen bij westerse belastingbetalers, is het Vladimir Poetin die volgens Trump gewoon "klaar is om een akkoord te sluiten".
De Bedelkoning wil geen vrede
Het is natuurlijk volkomen logisch. Waarom zou Zelenskyvredewillen? Zolang de oorlog duurt, is hij de gevierde superster van het globalistische establishment. Zolang de granaten vliegen, blijven de euro's en dollars binnenstromen in het bodemloze vat dat Kiev heet. Vrede betekent voor Zelensky het einde van zijn roem en het einde van de geldstroom.
Trump ziet dit haarscherp. Hij trapt niet in het zielige toneelspelletje van de voormalige komiek. "Ik denk datOekraïneminder klaar is voorvrede," stelt Trump droogjes. Dat is diplomatieke taal voor: Zelensky weigert zijn verlies te nemen en sleurt liever zijn hele volk – en onze economie – de afgrond in dan dat hij toegeeft aan de realiteit.
ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun de strijd tegen de oorlogspropaganda! De mainstream media blijven Zelensky verafgoden en weigeren de corrupte werkelijkheid te tonen. Wij niet. Wij staan achter het realisme van Trump. Wilt u dat dit felle, eerlijke geluid blijft klinken?
Steun DDS direct! OPTIE 1: Via BackMe (Snel & Simpel) 👉 Klik hier: https://dds.backme.org OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN: NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot onze exclusieve 'verboden' columns! Gratis in uw inbox!
Poetin is de rationele speler
Wat de linkse kerk helemaal zal doen schuimbekken, is Trumps constatering dat Poetin wél bereidwillig is. "Ik denk dat hij er klaar voor is," zegt Trump over de Russische president. Het narratief dat Poetin een dolle hond is waarmee niet te praten valt, wordt hiermee vakkundig naar de prullenbak verwezen.
Het is Zelensky die dwarsligt. Het is Zelensky die onmogelijke eisen blijft stellen. Het is Zelensky die weigert te accepteren dat de Krim en de Donbas nooit meer Oekraïens zullen worden. Hij houdt de wereld in gijzeling met zijn onbuigzaamheid, en het Westen heeft het jarenlang gefaciliteerd.
Maar de tijden zijn veranderd. Met Trump in het Witte Huis is het gedaan met de gratis ritjes. Trump heeft in het verleden al vaker kritiek geuit op de onwil van beide kanten, maar dat hij nu specifiek zijn pijlen richt op Zelensky als dé saboteur van het vredesproces, is een duidelijk signaal.
Het feest is voorbij voor de bedelkoning uit Kiev. De Amerikaanse geldkraan gaat dicht, en de politieke steun verdampt waar hij bij staat. Zelensky kan hoog of laag springen, maar als Trump zegt dat het klaar is, dan is het klaar. Het wordt tijd dat Europa ook stopt met deze waanzin en achter de enige man gaat staan die deze oorlog écht kan beëindigen: Donald J. Trump. Zelensky moet dimmen, of opkrassen.
WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij laten ons niet monddood maken door de Zelensky-fanclub in Den Haag. De waarheid is dat Oekraïnevrede blokkeert, niet Rusland. Steun de enige nieuwssite die dit hardop durft te schrijven!
🚀 Steun ons via BackMe:https://dds.backme.org Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze exclusieve SubStack-columns! Elke dag gratis in uw mail!
Dat is dus duidelijk, daarom ook blijft de EU en uiteraard Nederland Zelensky steunen omdat ze hun eigen puinhoop willen maskeren door oorlog te willen om af te leiden. De EU bestuurders waaronder het Nederlandse vuilnis, zijn niet meer te stoppen, oorlog moet en zal er komen. Bovendien moet er geld naar Zelensky blijven stromen zodat de EU bestuurders, als dank voor al dat geld van de belastingbetalers, weer een deel teruggestort krijgen op geheime rekeningen als beloning. "Voor wat hoort wat" is een bekend gezegde of "wie appelen vaart die appelen eet."
2 reacties :
Dat is dus duidelijk, daarom ook blijft de EU en uiteraard Nederland Zelensky steunen omdat ze hun eigen puinhoop willen maskeren door oorlog te willen om af te leiden. De EU bestuurders waaronder het Nederlandse vuilnis, zijn niet meer te stoppen, oorlog moet en zal er komen. Bovendien moet er geld naar Zelensky blijven stromen zodat de EU bestuurders, als dank voor al dat geld van de belastingbetalers, weer een deel teruggestort krijgen op geheime rekeningen als beloning. "Voor wat hoort wat" is een bekend gezegde of "wie appelen vaart die appelen eet."
Ondanks dat hij wel gelijk heeft is het ook Trump zelf die niet zo schoon is.
En de grootste ramp voor deze oorlog zit nog steeds in Brussel.
Een reactie posten