Trump faalt, en de rechtse kiezer zwerft

Datum:
  • maandag 19 januari 2026
  • in
  • Categorie: , , , ,
  •  En wie zit er in de board? Behalve dubieuze Israëlhaters uit Qatar en Turkije, niemand minder dan… Sigrid Kaag, over wie ik ooit schreef dat zij niet bepaald neutraal is op dit dossier. 



    19 januari 2026


    N&C Podcast #47: Trump faalt, en de rechtse kiezer zwerft

    4 reacties :

    Anoniem zei

    De peiling ziende kunnen we gerust stellen dat 2/3 van de Nederlandse Bevolking het pad bijster is anders stem je geen D'66, VVD, CDA, GL/PvdA, SP, DENK, P.v.d.Dieren, en CU. De niet genoemde partijen kunnen twijfelachtig zijn. De partij die er wat betreft betrouwbaarheid met kop en schouders bovenuit steekt is F.v.D met Lidewij de Vos die beschaafd en toch precies de vinger op de zere plek legt. De rest zijn over het algemeen carrière jagers.

    Anoniem zei

    https://www.youtube.com/watch?v=7u79jF1CssA
    Wakker worden; There is No Such Thing as free Money!
    Lekker bij blijven drukken dan maar?

    Anoniem zei

    @ Anoniem 1
    De werkelijke beslissingen worden niet in Den Haag of Brussel genomen dat zijn slechts puppets die ervoor zorgen dat mensen het niet door krijgen.

    Anoniem zei

    https://www.youtube.com/watch?v=P-u2iBOtq3A
    Niel toont hier hoe fantasierijk het lege vat van Ursula feitelijk is.
    Ze klets compleet uit haar nekharen en Trump doorziet dat.

    Een reactie posten