Gevaar voor Amerika´s veiligheid: Vance voorspelt “islamistisch” West-Europa

 Vance schetste deze dagen een somber beeld van de toekomst van Europa. 




Gevaar voor Amerika´s veiligheid: Vance voorspelt “islamistisch” West-Europa


Geplaatst op  door E.J. Bron


Belangrijke Amerikaanse politici zien de veiligheid van de Verenigde Staten steeds vaker door een door buitenlanders overheerst, in zijn substantie veranderd Europa bedreigd worden. Al voor de ambtsovername van Donald Trump waarschuwde de toenmalige Amerikaanse senator en huidige vicepresident J.D. Vance voor Groot-Brittannië als mogelijkerwijs “eerste ´islamistische´ atoommacht.”

Zulke zorgen houden Vance nu meer dan ooit bezig. In een gesprek met het onafhankelijke Britse platform “UnHerd” schetste hij deze dagen een somber beeld van de toekomst van Europa. De ongebreidelde immigratie zou de culturele identiteit van staten zoals Duitsland, Frankrijk of Groot-Brittannië ondermijnen, verklaarde hij.

Deze ontwikkeling zou een direct risico zijn voor de VS, omdat zowel Frankrijk als Groot-Brittannië eigen atoomwapens zouden bezitten. Vance uitte de vrees dat de politiek van de open grenzen “verwoestende ideeën” zou kunnen bevorderen. Uiteindelijk, waarschuwde hij, zouden er nucleaire wapens mogelijkerwijs in handen kunnen vallen van spelers, die de VS zouden willen schaden. Hij wees concreet op politici met een “islamistisch georiënteerde” agenda, die nu al op lokaal niveau in Europa verkiezingssuccessen zouden behalen. Het zou niet uitgesloten kunnen worden dat deze krachten binnen de komende vijftien jaar op nationaal niveau de macht zouden overnemen.

Zijn waarschuwing zou als appèl aan de Europese partners bedoeld zijn om hun politiek te overdenken. De VS zouden zich nog steeds nauw verbonden voelen met de Europese civilisatie, benadrukte Vance.

Deze positie is ook terug te vinden in de onlangs door Trump´s regering gepubliceerde Nationale Veiligheidsstrategie van de VS. Het document waarschuwt voor een “beschavingsverlies” in Europa, veroorzaakt door demografische verandering, lage geboortecijfers en immigratie. Het voorspelt in enkele NAVO-staten het ontstaan van een “niet-Europese meerderheid” en beoordeelt migratie uit overwegend islamitische regio´s als gevaar voor het trans-Atlantische bondgenootschap.

De zorgen van de Trump-regering concentreren zich in het bijzonder op de nucleaire arsenalen van Frankrijk en Groot-Brittannië. Het gevaar is reëel dat zij in de niet al te verre toekomst in verkeerden handen zouden kunnen vallen.

Bron:
zuerst.de

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

1 reacties :

Anoniem zei

Wat heel weldenkend Europa ziet aankomen zien de linkse Politici niet, sterker nog, de mensen die waarschuwen voor de aanstaande islam overname in de EU worden weggezet als islamofoob , extreem rechts of als discriminatie. Rob Jetten zal als eerste van de hoge toren geflikkerd worden aangezien homofilie in de islam verboden is, zoals ook lesbiennes verboden zijn. Rob Jetten gaat met zijn vriendje(man) wel met 2 vrouwen op vakantie naar een islamitisch land om toch maar het beeld te schetsen dat hij Hetero is. Wat voor gluiperd ben je dan?

Een reactie posten