De Hoop Scheffer: Poetin werd radicaler door NAVO

Datum:
  • woensdag 17 december 2025
  • in
  • Categorie: , ,
  • Volgens Jaap de Hoop Scheffer moet het Westen de Russische rode lijn respecteren. 



    De Hoop Scheffer: Poetin werd radicaler door NAVO


    De NAVO heeft Vladimir Poetin in een hoek gedreven, waardoor hij radicaler werd. Dat zijn niet de woorden van Rusland, maar die van de voormalige secretaris-generaal van de NAVO, Jaap de Hoop Scheffer (foto).

    Volgens Jaap de Hoop Scheffer moet het Westen de Russische rode lijn respecteren. De snelheid van de NAVO-uitbreiding heeft bijgedragen aan de agressieve opstelling van Poetin in de voormalige Sovjet-Unie.

    Lees verder>>>

    3 reacties :

    Anoniem zei

    Dat keffertje heeft geen idee maar laten we even terug kijken.
    https://historianet.nl/oorlog/koude-oorlog/cubacrisis-13-dagen-op-het-randje-van-een-kernoorlog
    Dus Amerika wilde (terecht) geen kernwapens direct in hun omgeving van de vijand. Maar als Rusland daar een probleem van maakt is dat niet terecht? En nu ben ik een Putin lover bij gebrek aan argumenten?

    Anoniem zei

    Een heel lang verhaal van de Hoop Scheffer om aan te geven wat een slechte man Poetin is. De NOS doet er uiteraard nog een schepje bovenop. Waar het om gaat en dat haalt de Hoop Scheffer aan, is de afspraken en verdragen waarin de NAVO heeft beloofd niet uit te breiden naar het Oosten en die afspraken heeft de NAVO met voeten getreden. De rest van die interessant doenerij van Scheffer is aandachttrekkerij.
    Anoniem 1 legt precies de vinger op de zere plek.

    Anoniem zei

    https://www.youtube.com/watch?v=7MJoP8vifno
    Hij begint sterk met wij (Amerika dus) hebben deze puinhoop veroorzaakt en nu lopen we weg. De interesse is gedraaid naar iets anders dus doei en de groeten. Ik ben wel benieuwd hoe Rutte dit gaat draaien.

    Een reactie posten