Frans Timmermans en zijn aanhangers lopen twee jaar na deze gruwelen door de straten van Amsterdam te gillen dat de daden van Hamas legitiem waren.
Een intens trieste dag

(Door: “Angélica”)
Fatsoenlijke mensen met een hart en een geweten staan vandaag stil bij de pogrom in Israël twee jaar geleden. Vanuit de lucht lukte het de islamitische sadistische monsters uit Gaza toen om joodse kibboetsen te bereiken waar overwegend jonge mensen feestvierden. Ze dansten en lachten en ze waren niet eens bevreesd voor de Palestijnen, waarmee ze contact onderhielden. Toen brak de hel los.
Er werd geschoten op iedereen die bewoog. Mensen werden bijeengedreven in smalle ruimtes tussen huizen en met granaten bestookt. Mensen werden in hun huizen overvallen. Daar werden jonge meisjes verkracht, terwijl de andere familieleden moesten toekijken. Daarna werd het hele gezin op gruwelijke wijze afgeslacht en trok het uitschot verder naar de volgende woning om hetzelfde te doen, daarbij “Allahu Akhbar!” krijsend. In naam van Allah werden deze gruwelen bedreven. Voor baby’s en kinderen werd geen uitzondering gemaakt. Zelfs ongeboren kinderen werden met dolken uit hun moeder gesneden en in stukken gehakt.
Frans Timmermans en zijn aanhangers lopen twee jaar na deze gruwelen door de straten van Amsterdam te gillen dat de daden van Hamas legitiem waren. De monsters die in generlei opzicht onderdoen voor de SS in de jaren ’40 worden bejubeld in de media en alleen fel antisemitische lieden worden uitgenodigd in praatshows om hun Jodenhaat de vrije loop te geven, vaak aangemoedigd door de presentator.
De journalisten vertellen uitsluitend leugens over Israël en “de joden” en het gevangen houden in de tunnels van Gaza van joodse gegijzelde mensen wordt verdedigd, omdat ze als onderhandelingsmateriaal dienen. Joden worden overal zwartgemaakt en ze zijn hun leven niet meer zeker. Op straat en ook op universiteiten, tijdens optredens of op het zo ‘verbindende’ songfestival zijn ze niet meer welkom. Joodse sportmensen, wetenschappers en medici kunnen niet meer veilig hun beroep uitoefenen en worden uitgejouwd of geboycot. In het parlement zitten talrijke uitgesproken Jodenhaters die over de gruwelijkheden van 7 oktober 2023 zwijgen en Israël veroordelen, omdat het land zich verdedigt tegen de aanvallen van Hamas, Hezbollah, de Houthi’s en vanuit Iran.
Nederland moet joden vrij worden, Palestina moet joden vrij worden, ja het liefst zou de hele wereld joden vrij moeten worden!
De ‘Palestijnse parachutehelden’ zijn begonnen Hitlers droom werkelijkheid te maken. Timmermans en zijn linkse kliek, maar ook de NOS, verdedigen deze genocide in woord en daad. Daarom zijn ze geen haar beter dan dat tuig, want ook in de jaren ’30 en ’40 waren het de politici en de media die de genocide op de joden aanvaardbaar maakten, zelfs wenselijk!
Door:
“Angélica”
(voor www.ejbron.wordpress.com)
4 reacties :
De cijfers van de zogenaamde genocide op de Palestijnen (een volk wat eigenlijk niet bestaat. Palestina was ooit het beloofde land van de Joden) komen van Hamas, maar dat wordt er door de leugen media nooit bij verteld. Ook niet dat veel van de gedode mensen Hamas strijders zijn, verstopt in ziekenhuizen, scholen, tunnels en zelfs in een gebouw van de VN. Hebben we ooit van een genocide gehoord over de genocide in Joegoslavië waar de NAVO zonder toestemming van wie dan ook binnenviel. https://www.dewereldmorgen.be/artikel/2023/03/28/joegoslavie-en-het-ware-gelaat-van-de-navo/
Genocide in Irak? bewezen maar nooit vermeld en ga zo maar door over de Westerse agressie. In half Afrika worden de Christenen uitgemoord, heeft iemand de leugenpers en de NPO daarover gehoord?
En weer zijn het dezelfde partijen als de Nazi's van Hitler, de zogenaamde Sociaal Democraten. We kunnen dus PvdA/GL, Denk, CDA, VVD, D'66, PvdD, daaronder rekenen.
Excuus, de partij van Adolf Hitler was de Nationaal Socialisten. Het verandert de naam, maar niet de doelstelling van die partijen die het uitmoorden van Joodse mensen hoog op hun dubieuze agenda hebben staan.
SS'ers werden vroeger getraind en kregen een Duitse Herder pup om te verzorgen. Na hun training moesten de SS helden hun inmiddels jonge hond de keel afsnijden anders waren ze niet geschikt om bij de SS te dienen. Dit geeft aan wat een ongelooflijke smeerlappen SS'ers waren. De HAMAS psychopaten zijn minstens zo erg, en daarom is het zo schokkend dat Timmermans en mede smeerlappen voor de Hamas sadisten zijn en tegen Joodse mensen en de Joodse mensen het liefst helemaal uitgeroeid zien. Timmermans en met hem al die demonstranten zijn het niet waard te leven.
Een reactie posten