Douglas MacGregor onthult de waarheid achter de moord op Charlie Kirk - "Vertrouw de FBI niet"
Kolonel Douglas Macgregor uit zijn scepsis over officiƫle berichtgeving over recente en vroegere gewelddadige incidenten, bekritiseert Amerikaanse instellingen zoals de FBI en stelt dat verkiezingen worden gemanipuleerd door geld en organisatie. Hij verwerpt wapenverboden als ineffectief, benadrukt dat Amerika zijn morele fundament is kwijtgeraakt en ziet alternatieve media als de enige weg naar de waarheid. Hij pleit ook voor een duidelijke nationale strategie, mogelijk met behulp van de Nationale Garde, om de orde in steden te herstellen.
Belangrijkste onderwerpen
Meningsverschillen met Charlie en zorgen over de invloed van donoren.
Twijfels over de schietpartij in Butler en parallellen met de JFK/RFK-zaken.
Diep wantrouwen jegens de FBI en federale instellingen.
Afwijzing van beweringen dat rechts-extremisme de meeste gewelddadigheden veroorzaakt.
De overtuiging dat Amerikaanse verkiezingen onintegriteit vertonen vanwege financiering en het oogsten van stemmen.
Veroordeling van online "dodenlijsten" gericht op conservatieven.
Verlies van een christelijk moreel kompas in de samenleving.
Steun voor het inzetten van de Nationale Garde met een transparant, strategisch plan.
Hoofdboodschap
Volgens kolonel Macgregor lijdt Amerika onder corrupte instellingen, gemanipuleerde verkiezingen en een ineenstorting van morele waarden. Om vertrouwen en orde te herstellen, moeten leiders een transparante strategie hanteren, hun geloofwaardigheid herstellen en daadkrachtig optreden – indien nodig zelfs met federale macht.
Het gehele westen, Europa incl. de VS is een poel des verderf. De politiek is zo verrot en zo anti burger, dat het tot een uitbarsting MOET komen. Nederland zal als 1 van de laatste landen aan de beurt zijn want Nederlanders staan over het algemeen niet bekend om hun dapperheid, wel om hun hypocrisie.(excuus aan de tegenovergestelden)
1 reacties :
Het gehele westen, Europa incl. de VS is een poel des verderf. De politiek is zo verrot en zo anti burger, dat het tot een uitbarsting MOET komen.
Nederland zal als 1 van de laatste landen aan de beurt zijn want Nederlanders staan over het algemeen niet bekend om hun dapperheid, wel om hun hypocrisie.(excuus aan de tegenovergestelden)
Een reactie posten