Die persconferenties tijdens de lockdowns? Pure propaganda en leugens! Leon Kuunders is data analyst en heeft met openbare informatie en interne emails alle bewijzen hiervoor. Je hoort ze in deze Staat's Schuld!
---
Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen.
Wil je meer video's bekijken en op de hoogte blijven via onze nieuwsbrief? Ga dan naar: https://www.cafeweltschmerz.nl/videos/
Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik dan op deze link: https://bit.ly/3XweTO0
Hugo kan en mag liegen tot hij een ons weegt, geen OM of rechter die hem een strobreed in de weg zal liggen. Om nog maar te zwijgen van de zo langzamerhand misdadige politici die gewoon medeplichtig zijn.
2 reacties :
Hugo die niks kan behalve als usefull idiot doen wat hem opgedragen wordt rolt in een fijne functie die niks voorstelt maar wel lekker schuift..
Hugo kan en mag liegen tot hij een ons weegt, geen OM of rechter die hem een strobreed in de weg zal liggen. Om nog maar te zwijgen van de zo langzamerhand misdadige politici die gewoon medeplichtig zijn.
Een reactie posten