VVD, die fors wil investeren in defensie en het bedrijfsleven.
VVD presenteert verkiezingsprogramma: pensioenleeftijd omhoog, investeren in defensie en snijden in uitkeringen

(Door: Inge Lengton)
DEN HAAG – Harde keuzes moeten worden gemaakt nu Nederland vergrijst en de bakens op het wereldtoneel worden verzet. Dat vindt de VVD, die fors wil investeren in defensie en het bedrijfsleven. Om dat te kunnen betalen moet het mes in de zorg en de sociale zekerheid. Ook de pensioenleeftijd moet omhoog.
De Telegraaf zag het verkiezingsprogramma ’Sterker uit de storm’ van de VVD in. Twee jaar geleden zette partijleider Dilan Yeşilgöz nog stevig in op het terugdringen van de asielinstroom. Nieuwe speerpunten zijn defensie en ’radicale economische groei’.

2 reacties :
Nederland vergrijst, dat is al jaren aan de gang. Omdat, zoals die Turkse mevrouw van de VVD beweert, Nederland vergrijst moeten er maatregelen genomen worden. Een normale partij zou gaan snijden in de zinloze klimaatmaatregelen die bewezen 0,0 % nut hebben Daarna zou je kunnen beslissen om de zinloze hulp aan de corrupte dictator Zelensky te stoppen. De oorlog is al lang verloren en vindt slechts doorgang door de zinloze hulp van de EU die maar geld blijft pompen(ons geld dus) in de oorlog om het eigen falen zoals met Corona, Klimaat, Financiën, Democratie, te verbergen.
Door de aanhoudende oversterfte als gevolg van een Raadsel (nee, niet de vaccins zeggen de schuldigen) bespaart de overheid al miljoenen Euro's op AOW en Pensioenen. Al heten de pensioenen van de pensioen gerechtigden te zijn, maar dat was vroeger, nu speelt de staat er mee op de beurs.
Een reactie posten