..... de nieuwe NAVO-norm, inflatie, de euro en de nieuwe financieel-economische wereldorde.
17-7-2025
Militaire uitgaven en de toekomst van Europa | #2006 Lex Hoogduin, Paul Buitink, Kees de Kort
Ad Verbrugge, Paul Buitink, Lex Hoogduin en Kees de Kort over de nieuwe NAVO-norm, inflatie, de euro en de nieuwe financieel-economische wereldorde. "Het bedrijfsleven kijkt verlekkerd naar de subsidiepotten."
--
Meer over de Zomerschool Geopolitiek: https://www.nyenrode.nl/opleidingen/p...
Steun DNW en word patroon op http://www.petjeaf.com/denieuwewereld.
Liever direct overmaken? Maak dan uw gift over naar NL61 RABO 0357 5828 61 t.n.v. Stichting De Nieuwe Wereld.
Crypto's doneren kan via https://commerce.coinbase.com/pay/798...
--
00:00 Introductie1:32 Militaire uitgaven: never waste a good crisis
15:02 Heeft Europa de juiste mentaliteit?
29:30 Inflatie, eurobonds en de centrale bank
38:40 Uittreden uit de euro?
51:09 Nieuwe financieel-economische orde
1:04:05 Vragen uit het publiek
--
De Nieuwe Wereld TV is een platform dat mensen uit verschillende disciplines bij elkaar brengt om na te denken over grote veranderingen die op komst zijn door een combinatie van snelle technologische ontwikkelingen en globalisering. Het is een initiatief van filosoof Ad Verbrugge in samenwerking met anchors Jelle van Baardewijk en Marlies Dekkers.
De Nieuwe Wereld TV wordt gemaakt in samenwerking met de Filosofische School Nederland.
Onze website: https://denieuwewereld.tv/
DNW heeft ook een Substack. Meld je hier aan: https://denieuwewereld.substack.com/
Er moet en er zal oorlog komen. Nederland wil 5% aan wapenaankopen spenderen en het meest bizarre is dat de aankopen in de VS gaan gebeuren bij een President waar 80% van Nederland incl. politici en media zo'n hekel aan hebben. Ben je dan gestoord of niet?
Anonymous heeft gereageerd op activisten blokkeren poort bij: “Door de overheid gesponsord fascisme. Het geld van de brave burgers moet toch ergens naar toe als…”
1 reacties :
Er moet en er zal oorlog komen. Nederland wil 5% aan wapenaankopen spenderen en het meest bizarre is dat de aankopen in de VS gaan gebeuren bij een President waar 80% van Nederland incl. politici en media zo'n hekel aan hebben. Ben je dan gestoord of niet?
Een reactie posten