Amerika en Israël schenden internationaal recht. Europa legitimeert en ondersteunt. Ab Gietelink

Datum:
  • dinsdag 1 juli 2025
  • in
  • Categorie: , , ,
  •  De militaire aanvallen van Israël en Amerika op Iran vormden flagrante schendingen van internationaal recht en territoriale integriteit.



    1-6-2025


    Amerika en Israël schenden internationaal recht. Europa legitimeert en ondersteunt. Ab Gietelink

    Waardeer je onze video's? Steun dan Café Weltschmerz, het podium voor het vrije woord: https://www.cafeweltschmerz.nl/doneren/ De militaire aanvallen van Israël en Amerika op Iran vormden flagrante schendingen van internationaal recht en territoriale integriteit. Door de Israëlische aanvallen te kwalificeren als ‘Israëlische zelfverdediging’ en de Amerikaanse militaire operatie niet te veroordelen, ondermijnen G7, Europa, NAVO en EU op hypocriete wijze het internationaal recht. --- Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Wil je meer video's bekijken en op de hoogte blijven via onze nieuwsbrief? Ga dan naar: https://www.cafeweltschmerz.nl/videos/ Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik dan op deze link: https://bit.ly/3XweTO0

    1 reacties :

    Anoniem zei

    Ab is een beetje naief, hij wil maar niet begrijpen dat als een terreurorganisatie als Hamas op 7 oktober vrouwen, mannen, kinderen en baby's koelbloedig vermoorden dat daar een tegenreactie op volgt. Ab begrijpt ook niet dat als er dagelijks, jaar in jaar uit bommen op Israël gegooid worden er een reactie op volgt. Hoe zou Ab het vinden als er dagelijks bij hem de ruiten ingegooid worden en daarbij kleine kinderen gewond raken of zelfs gedood worden? Ab wi ook maar niet begrijpen dat Palestijnen helemaal niet bestaan, het zijn Arabieren die biet welkom zijn in de omliggende landen. De naam Palestijn is later toegevoegd aan die groep moslims. QAb weigert ook te begrijpen dat kolonnes met hulpgoederen voor de "Palestijnen" in beslag genomen worden door Hamas en later op de zwarte markt verkocht worden aan diezelfde Palestijnen. Ab begrijpt ook niet dat met de komst van de oorlogszuchtige leiders in Iran het terrorisme in het M.O schrikbarend is toegenomen en de plannen van die heersers zijn om alle Christenen te elimineren. Misschien kan Ab uitleggen waarom er zoveel Iraniërs gevlucht zijn? Als de Iraniërs niet bezig zouden zijn waarom dan al die geheime locaties? Kortom Ab Gietelink is een beetje een naïeve dwaas die de slechterikken ophemelt.

    Een reactie posten