Geweldig nieuws! Kort geding tegen de Staat der Nederlanden "Stop de steun Oekraïne oorlog-actie" 25 juni a.s.
Beste mensen,
De Bond heeft in samenwerking met onze advocaat en een aantal hoogleraren Internationaal oorlogsrecht een vernietigende dagvaarding opgesteld, waarin de Nederlandse Staat gedwongen zal worden om de deelname en steun aan de Oekraïneoorlog direct te beëindigen en zal worden aangestuurd tot vredesonderhandelingen! Op 25 juni a.s. zal het kort geding plaatsvinden bij de rechtbank tegen de Nederlandse Staat. (Zie brief rechtbank)
Het kort geding op 25 juni a.s. is bewust in dezelfde periode dat er een NAVO-top plaatsvindt in Den Haag op 24 en 25 juni a.s. Dus steun de Bond in deze belangrijke rechtszaak om een derde wereldoorlog te voorkomen door deze zieke oorlogszuchtige elites die de gewone burger op willen offeren... (Zie dagvaarding)
De eisen die de Bond heeft ingediend bij de rechtbank:
I. de Staat der Nederlanden te verbieden om, hetzij rechtstreeks, hetzij via internationale organisaties, op enigerlei wijze militaire en/of financiële steun te verlenen aan Oekraïne ten behoeve van de gewapende strijd tegen Rusland;
II. de Staat der Nederlanden te verbieden om het Nederlands grondgebied, dan wel enige faciliteiten onder Nederlands gezag, beschikbaar te stellen voor
militaire en/of financiële steun aan andere staten of internationale organisaties, voor zover die steun ten goede komt aan de gewapende strijd;
III. de Staat der Nederlanden te gebieden zich er actief voor in te spannen dat financiële bijdragen van Nederland aan internationale organisaties niet worden aangewend voor militaire steun aan Oekraïne.
Waarom is het belangrijk dat je deelneemt als belanghebbende aan deze collectieve rechtszaak?
Als jij en jouw naasten niet betrokken willen raken bij een aankomende 3e wereldoorlog!
Wegens de wet massaschadeclaim art. 305a BW en art. 305b BW moet de Bond kunnen aantonen, dat zij de algemene belangen van een groot collectief aan personen vertegenwoordigt. Hoe groter het collectief, hoe serieuzer de rechter de zaak zal nemen, waardoor de rechter de bevoegdheid van de Bond niet kan afwijzen! Deel deze oproep daarom met zoveel mogelijk mensen om een groot collectief te vormen.
Rechtszaken en advocaten kosten helaas veel geld, samen kunnen we deze kosten financieren.
Lees: NAVO-baas Rutte: 'Tijd om ons geestelijk voor te bereiden op oorlog'
Lees: Rutte zegt: "De NAVO moet een sterker en dodelijker bondgenootschap worden"
Zie: Rutte vergelijkt NAVO "zogenaamde verdediging alliantie" als machtiger dan het Romeinse en het Napoleontische rijk (die juist offensieve rijken waren en groot zijn geworden dankzij verovering!)
We hebben wellicht een eenmalige kans om te voorkomen dat Nederland betrokken raakt bij een (nucleaire) oorlog met Rusland en zijn militaire bondgenoten (China, Iran en Noord-Korea)! Lees: Een nucleaire oorlog zou de aarde 10 jaar lang in duisternis hullen...
Het Nederlandse leger is al op allerhoogste paraatheid gebracht en voert trainingen uit ter voorbereiding op 80 dode militairen per dag!
Lees: Oekraïne mag westerse raketten gaan gebruiken tot diep in Rusland | de Volkskrant
Lees: Rusland bedreigt Berlijn als Duitsland Taurus-raketten levert aan Oekraïne - Business AM
Lees: Gerealiseerde Nederlandse militaire steun Oekraïne bijna € 6 miljard | Nieuwsbericht | Rijksoverheid.nl
Nederland geeft militaire steun aan Oekraïne in de oorlog tegen Rusland. Defensie stuurt materieel, geeft training aan Oekraïense militairen en verricht onderhoud. Lees: Militaire steun aan Oekraïne | Oekraïne en oostflank NAVO-gebied | Defensie.nl
1 reacties :
Goede actie!
Een reactie posten