PVV-choas! Wilders en Bosma ruziën openlijk over megablunder tijdens de stemming over het vroegtijdig vrijlaten van gevangenen.
↪ Mis niks, abonneer gratis: https://bit.ly/3ck0Xix
● Instagram: / politiekinsidenl
De deplorabele staat van de vaderlandse politiek, zelfs tellen is al teveel gevraagd. Daarom is het ook niet vreemd dat ten tijde van "onze vriend" Hugo de Jonge zomaar ruim 5 miljard Euro Covid belastinggeld verdwenen is, tenminste, natuurlijk niet voor diegenen die er een leuk oude dag spaarpotje aan over hebben gehouden.
Dekker heeft gereageerd op niemand begrijpt nog iets van het: “VVD'ster Sophie Hermans is rijp voor een krankzinnigen gesticht. Iedereen weet het net zoals…”
Anonymous heeft gereageerd op opmerkelijk: “Zo ervaren we dat we dagelijks in de maling worden genomen door ook deze regering met als meest…”
Anonymous heeft gereageerd op het failliet van onze democratie: “Wordt het niet eens tijd dat iemand de bezem door de door en door verrotte politiek en ambtenarij…”
2 reacties :
De deplorabele staat van de vaderlandse politiek, zelfs tellen is al teveel gevraagd.
Daarom is het ook niet vreemd dat ten tijde van "onze vriend" Hugo de Jonge zomaar ruim 5 miljard Euro Covid belastinggeld verdwenen is, tenminste, natuurlijk niet voor diegenen die er een leuk oude dag spaarpotje aan over hebben gehouden.
Bosma komt uit een socialistisch nest. Je kan bosma wel uit het socialisme halen, maar het socialisme niet uit bosma. Kloothommel is het.
Een reactie posten