'ALLES MOET KAPOT’| PAUL BUITINK & PIM VAN RIJSWIJK over CRYPTO, GEHEIME DIENSTEN EN MEER | VT #98
PAUL BUITINK & PIM VAN RIJSWIJK- Deze week twee heren op de bank, die het samen met Tim onder meer gaan hebben over het huidige financiële systeem en de gevolgen hiervan voor ondernemers. Paul Buitink is professional als het gaat om media, marketing en financiën. Ook is hij oprichter van HollandGold, een bedrijf gespecialiseerd in handel in edelmetalen als goud en zilver. Pim van Rijswijk heeft een eigen videopodcast 'Springplank voor vertrek,' is oprichter van VRB Adviesgroep, een wakker belastingadvies- en accountantskantoor en helpt momenteel veel ondernemers hun eenmanszaak om te zetten naar een BV. Waarom dat belangrijk kan zijn, legt hij uit in de uitzending. Paul, Pim, maar ook Tim zijn spreker tijdens de Masterclass Voor Ondernemers (MVO) in april dit jaar. Waarom dit hét evenement voor wakkere ondernemers is, hoor je deze week in Vibestalk.
Het huidige systeem is contraproductief ingericht en dat is volgens Pim doelbewust zo gedaan door de machthebbers om ons klein, arm, dom en ziek te houden. 'De gemiddelde ondernemer in een eenmanszaak is het hele jaar bezig om te kijken hoe die zoveel mogelijk kosten kan opvoeren om daardoor zijn winst te drukken. Om daardoor minder belasting te betalen. Maar moet je dus nagaan; om je winst drukken. Dat je als ondernemer dus bezig bent om jouw winst te drukken door kosten op te voeren. Ieder ondernemer begrijpt dat dat het verkeerde is. Dat je juist je kosten laag moet houden en je winst moet verhogen. Dus het systeem, met die eenmanszaak als rechtsvorm, is er dus op gericht om jou geen winst te laten maken. En als je het dan toch waagt om winst te maken, dan mag je het niet in je eenmanszaak houden. Dan moet het naar privé en dan wordt het belast in box drie, waar je het niet wil hebben.' Maar wat dan? Hoe ontkom je als ondernemer aan deze financiële fuik? Pim en Paul geven een tip hoe je jezelf als ondernemer onafhankelijk van het systeem kunt maken.
Als je interesse hebt in cryptocurrency, mag je deze uitzending ook zeker niet missen! Pim: 'Ik roep al heel lang dat bitcoin is bedacht door de geheime diensten. Dat het een rookgordijn en een dwaalspoor is. Dat het is bedoeld om ons af te leiden van waar je eigenlijk je geld in zou moeten stoppen. Dat is edelmetalen. Dat het is bedoeld om onze geest te klaar te stomen voor de cryptocurrency. Voor de CBDC.' Dat de mannen het onderling niet op alle punten eens zijn, maakt het een zeer interessant en dynamisch gesprek. Paul: 'Het mooie van Pim is dat er heel veel pareltjes tussen zitten, want ik ben het met heel veel dingen eens. We gaan inderdaad in die controlemaatschappij en er zit ook gewoon een gezonde hoeveelheid bullshit tussen wat Pim zegt. Met name als het om bitcoin gaat.'
Een studio waar een gezellige sfeer hangt, een gesprek waarin serieuze problemen aan bod komen als het gaat om ondernemen in de huidige tijd, maar er ook gekeken wordt naar oplossingen. Daarnaast ook nog verrassende onthullingen, want wat heeft cryptocurrency te maken met de Amerikaanse verkiezingen? Kortom: genoeg ingrediënten voor weer een bijzondere uitzending van Vibestalk! Kijk je weer mee?
Om 20:00 uur gaat de aflevering in première op ons YouTube-kanaal. Zoals iedere week zijn wij er ook tijdens de uitzending, om in de live chat op YouTube met je in gesprek te gaan!
Word member van onze community: www.univibes.nl/community
0 reacties :
Een reactie posten