In Kijk Wijzer van De Nieuwe Wereld bespreekt hoofdredacteur Willem de Witte een schilderij, gedicht of een andere trage kunstvorm. Een moment van bezinning om ontspannen het weekend mee in te gaan. In deze aflevering: Ergo van Francis Picabia
De Nieuwe Wereld TV is een platform dat mensen uit verschillende disciplines bij elkaar brengt om na te denken over grote veranderingen die op komst zijn door een combinatie van snelle technologische ontwikkelingen en globalisering. Het is een initiatief van filosoof Ad Verbrugge in samenwerking met anchors Jelle van Baardewijk, Marlies Dekkers en Willem de Witte.
De Nieuwe Wereld TV wordt gemaakt in samenwerking met Centrum Ethos aan de VU en Filosofische School Nederland.
Onze website: https://denieuwewereld.tv/
DNW heeft ook een Substack. Meld je hier aan: https://denieuwewereld.substack.com/
Wil je ons steunen? Dat kan hier: https://www.whydonate.nl/donate/denie...
Anonymous heeft gereageerd op blckbx today 389 zaterdag 24 mei: “Kort samengevat: de democratie in Nederland en de rest van de EU bestaat niet meer, dictatuur is er…”
Anonymous heeft gereageerd op wat drijft klimaatverandering: “Ieder mens stoot per jaar ongeveer 300Kg. Co2 uit. Dat wetende zou je mogen verwachten dat al die…”
0 reacties :
Een reactie posten