Het is ONRECHT, tijd voor NIEUWE ZORG ( oversterfte)| arts, FELIX VAN DER WISSEL & TIM DOUWSMA | #3

Datum:
 • zaterdag 21 januari 2023
 • in
 • Categorie:
 •  Huisarts Felix over .Oversterfte  20-1-2023


  Leuk dat je kijkt naar de derde aflevering van Vibestalk waarin Tim Douwsma in gesprek gaat met huisarts Felix van der Wissel. Wil jij onze stichting Univibes steunen? Bouw dan samen met ons aan een mooiere wereld en help ons hier: https://bunq.me/Univibes Meer informatie over Vibestalk, onze events en activiteiten vindt je op www.univibes.nl . Je kunt ons ook volgen op social media: Facebook.com/UnivibesNL | Instagram: @Univibes_NL Wil je onze afleveringen alleen beluisteren? Dan kan dat ook. Ga naar Spotify en abonneer je op de Vibestalk podcast. Dank jullie wel en we hopen dat jullie genieten van onze nieuwe serie  Univibes

  0 reacties :

  Een reactie posten