­
skip to main skip to sidebar
Stichting JAS
  • Nieuws
  • Archief
  • Over JAS
  • Contact

Clintel-verklaring, ‘Er is geen klimaatcrisis’, gaat viraal op Twitter – Groenen onthutst

Datum:
  • vrijdag 26 augustus 2022
  • in
  • Categorie: Klimaatalarmisme , Wetenschap
  •  Ik zie met lede ogen aan hoe de wetenschap verandert in een hoer van de politiek.


    26-8-2022




    Bron: The Daily Sceptic.

    Professor Dr. Knut Löschke studeerde kristallografie, scheikunde, natuurkunde, wiskunde en informatica. In de loop van een lange carrière richtte hij een IT-bedrijf op en is hij ereprofessor aan de Universiteit van Technologie, Economie en Cultuur in Leipzig. Als onderdeel van zijn werk aan de universiteit houdt hij zich bezig met de energie-industrie en klimaatverandering. Hij diende de Duitse Bondsdag als expert in ‘Artificial Intelligence‘. Maar professor Löschke is geïrriteerd, erg geïrriteerd, zoals hij liet weten in deze recente Facebook-post:

    Ik ben het zat.

    Of, om het nog duidelijker te zeggen: ik heb genoeg van het permanente en steeds religieuzer klinkende klimaatgemekker, de fantasieën over de energietransitie, de aanbidding van elektrische auto’s, horrorverhalen en doemscenario’s van Corona tot vuurzeeën en weerrampen. Ik kan de mensen niet uitstaan ​​die zulke verhalen in microfoons en camera’s schreeuwen, of het elke dag in kranten publiceren. Ik zie met lede ogen aan hoe de wetenschap verandert in een hoer van de politiek.

    Het lijkt erop dat wetenschappers zoals professor Löschke terugvechten, moe van het misbruik en vaak genegeerd worden voor wetenschappelijk werk dat niet in overeenstemming is met een modieus politiek verhaal. Vorige week benadrukte de Daily Skeptic de lopende Wereldklimaatverklaring (WCD), die nu is ondertekend door meer dan 1.100 wetenschappers en professionals.

    Onder leiding van de Noorse natuurkunde Nobelprijswinnaar professor Ivar Giaever, zegt de WCD dat er geen klimaatcrisis is. Klimaatwetenschap zou zijn verworden tot een discussie die gebaseerd is op overtuigingen, niet op degelijke wetenschap.

    Ons verhaal over de WCD trok enorm veel aandacht op sociale media en is een van de meest gelezen artikelen die we ooit hebben gepubliceerd. Er waren vele pogingen om de Verklaring te bagatelliseren, en veel van de mensen die ondertekenden hadden persoonlijke aanvallen te verduren.

    De WCD is ondertekend door maar liefst 235 hoogleraren afkomstig uit een grote verscheidenheid aan wetenschappelijke disciplines. Dertien van de 28 WCD-hoofdaanhangers zijn professoren, zeven van de 10 Griekse ondertekenaars eveneens, en 11 van de 24 uit Noorwegen.

    Klimaatwetenschapper en schrijver Willie Soon somde onlangs een aantal academische disciplines op die behulpzaam zijn bij het bestuderen van het veranderende klimaat. Ze omvatten: astronomie, zonnefysica, geologie, geochemie, paleoklimatologie, glaciologie, oceanografie, ecologie en geschiedenis. Het was geen volledige lijst, voegde hij eraan toe.

    De brede ervaring van wetenschappers en niet-wetenschappers in de WCD-lijst omvat de meeste, zo niet al deze studiegebieden. Mensen die tezamen duizenden jaren praktijkervaring hebben, pleiten ervoor dat de studie van klimaatwetenschap minder politiek is en dat het klimaatbeleid van regeringen meer wetenschappelijk is.

    Een andere Duitse wetenschapper, de vooraanstaande specialist op het gebied van experimentele fysica, professor Hermann Harde, verwierp onlangs het idee dat mensen het klimaat beheersen via de uitstoot van kooldioxide als een “absolute waanvoorstelling”. Hij waarschuwde politici dat het een onverantwoord energiebeleid zou zijn om serieuzere peer-reviewed wetenschappelijke publicaties te negeren die een veel kleinere menselijke impact op het klimaat laten zien dan eerder werd gedacht.

    We hebben onlangs de opmerkingen van Harde gerapporteerd en verwezen naar het feit dat Duitse politici jarenlang deugdzame groene geluiden hebben laten horen door de productie van nucleaire en fossiele brandstoffen te verbieden, terwijl ze vertrouwden op een onstabiel Rusland om het energietekort aan te zuiveren. 

    Het gevolg van deze kapitale blunder zal deze winter waarschijnlijk duidelijk worden in Duitsland. De problemen stapelen zich nu al op, met de Duitse krant Handelsblatt die meldt dat de megawattprijs van elektriciteit vorige week naar een nieuw hoogtepunt is gestegen in de dagelijkse handel. Een megawattuur kostte € 563, vergeleken met slechts € 23 een jaar geleden. Natuurlijk is het verwoestende beleid achter Net Zero hiervoor verantwoordelijk.

    In het VK betekent de piek in de internationale gasprijzen en een toenemende afhankelijkheid van onbetrouwbare hernieuwbare energiebronnen dat het plafond voor de energieprijs voor de consument kan worden verhoogd tot £ 6.000, een bedrag dat vrijwel zeker buiten het bereik van een aanzienlijk deel van de bevolking ligt. Onder deze omstandigheden kan een koude winter duizenden slachtoffers eisen.


    Voordat hij stierf, merkte de veelgeprezen natuurkundige professor Freeman Dyson – een ondertekenaar van de WCD – op:

    “De mensen die geacht worden de experts te zijn en beweren de wetenschap te begrijpen, zijn precies de mensen die blind zijn voor het bewijs”.

    Professor Richard Lindzen, een van de hoofdondertekenaars van WCD, is het daar duidelijk mee eens, hij heeft gezegd dat het huidige klimaatverhaal “absurd” is, hoewel biljoenen dollars momenteel lijken aan te tonen dat dit niet het geval is. Het valt nog te bezien wat er als eerste opraakt – het geld, of de tolerantie van burgers om arm te worden onder linkse command-and-control Net Zero-regimes. Jarenlang hebben groene activisten en journalisten zich kunnen verschuilen achter de voor de hand liggende canards dat de wetenschap rond de menselijke betrokkenheid bij klimaatverandering ‘voltooid’ is, en dat 97% van de wetenschappers het met die stelling eens is.

    De arrogantie achter deze politieke houding komt tot uiting in een tweet van de Guardian-schrijver George – “Don’t mention the coral!’– Monbiot, die verwees naar het recente WCD-artikel.

    tweet

    © Twitter
    Zoals we eerder hebben gemeld, schreven 48 Italiaanse professoren in de relevante wetenschappen onlangs aan hun regering dat de menselijke bijdrage aan klimaatverandering “onterecht overdreven is en dat catastrofale voorspellingen niet realistisch zijn”.

    Activisten zoals Monbiot hebben regelmatig kritiek op ‘klimaatontkenners’ uit vanwege hun vermeende banden met financiering van oliemaatschappijen (hoewel hij onlangs de suggestie verwierp dat de royale financiering van The Guardian door de Bill and Melinda Gates Foundation de berichtgeving van die krant zou beïnvloeden).

    Bijzondere kritiek treft vaak geologen, omdat er veel vraag is naar werk van bedrijven die minerale rijkdommen uit de aarde willen halen. Geologie biedt ook een belangrijk inzicht in de paleoklimatologische geschiedenis. Geologen staan ​​vaak sceptisch tegenover beweringen dat mensen plotselinge veranderingen in het klimaat veroorzaken. Je zou kunnen zeggen dat ze het allemaal al eens eerder hebben gezien.

    Harrison Schmitt.

    De enige wetenschapper die met Apollo naar de maan ging, was de geoloog Harrison Schmitt, en zijn opvatting is dat er geen bewijs is dat mensen klimaatverandering veroorzaken. Het toenemende aantal wetenschappers dat sceptisch staat ten aanzien van de politiek correcte, gepolitiseerde wetenschap van klimaatverandering, heeft verschillende oorzaken, behalve dat ze daarvoor geld zouden krijgen van de oliemaatschappijen.

    ***

    Over Knut Löschke

    Knut Löschke is ondertekenaar van de World Climate Declaration.

    ***




    Bron hier.

    ***

    Dit e-mailen Dit bloggen! Delen via X Delen op Facebook
    on vrijdag 26 augustus 2022
    Dit e-mailen Dit bloggen! Delen via X Delen op Facebook
    Categorie: Klimaatalarmisme , Wetenschap

    4 reacties :

    Anoniem zei

    Zonder bronnen en geen onderbouwing van het feit dat het NIET zo zijn. Ook het aantal genoemde wetenschappers staat in schril contrast met het aantal dat op basis van feiten wél een andere conclusie trekt.

    donderdag, 08 september, 2022
    Anoniem zei

    Het is een gegeven dat wetenschappers die afhankelijk zijn van een baan met salaris heel vaak een andere mening hebben over bepaalde vraagstukken dan onafhankelijke wetenschappers. De afhankelijke wetenschappers hebben vaak dezelfde mening als politici en dat kan dus nooit de bedoeling zijn van de wetenschap. Er wordt naar een voor de politiek welkome uitkomst gewerkt en dat gebeurt heel vaak op basis van MODELLEN. Een model is niet anders dan een door bepaalde wetenschappers gewenste uitkomst.
    Voorbeeld: Het KNMI komt met voorspelling op basis van een model dat eind deze eeuw de zeespiegel met wel 2 meter zal zijn gestegen.
    Nu de werkelijkheid:
    Volgens de Rijksoverheid stijgt de zeespiegel langs de Nederlandse kust ongeveer 1,9 mm per jaar. Dat betekent dus eind van deze eeuw een stijging van ruim 40 cm en dat is wat anders als de alarmberichten van het KNMI.
    Bovendien kopen de superrijken eilanden en giga huizen vlak langs de kusten en zouden ze dat doen als de zeespiegel alarmerend zou stijgen?
    Zou anoniem 1 dat bedoelen?

    donderdag, 08 september, 2022
    Anoniem zei

    Anoniem 1, struisvogels zul je altijd houden.

    donderdag, 08 september, 2022
    Anoniem zei

    Misschien moeten we allemaal eens de uitleg horen over wat er aan de hand is: https://www.npostart.nl/ongehoord-nieuws/08-09-2022/VPWON_1339272

    donderdag, 08 september, 2022

    Een reactie posten

    Nieuwere post Oudere post Homepage

    Best Bekeken

    • Partij Omtzigt ontmaskert pensioenroof, D66 wanhopig
    • Noorwegen onthult doofpotaffaire van wereldwijde toename sterfgevallen onder Covid-gevaccineerden
    • Website verwijdert artikel over Demmink: ‘Blijkbaar is het niet de bedoeling dat de burger hierover leest’
    • Waarom Omtzigt Weg Moest, De Woede van Seb van Lier en Discussie met Mattias Desmet
    • Over de Grote Pensioenroof door Hugo de Jonge hoor je NIEMAND!
    JAS Nieuws in uw email

    Zoeken op JAS

    Reacties

    Dekker heeft gereageerd op nederland herstelt van klap van de: “Er blijft op land geen vogel over, mensen ziek, gigantische vervuiling en op zee worden de…”

    Anonymous heeft gereageerd op nederland herstelt van klap van de: “Nu nog het aantal ambtenaren en landverraders op z’n retour.”

    Anonymous heeft gereageerd op nvwa naleving gewasbeschermingsregels: “Och, het nvwa is al snel met ‘fout’, ‘verkeerd’ en ‘onjuist’. We hebben het hier wel over…”

    Anonymous heeft gereageerd op wero waarheen: “Als de EU zich ergens mee gaat bemoeien is het ALTIJD in het nadeel van de bevolking van de…”

    Anonymous heeft gereageerd op partij omtzigt joseph ontmaskert de: “Wordt het zo langzamerhand geen tijd om alle D'66 partijleden, waaronder alle bestuurders, te…”

    Interessant

    • Partij Omtzigt ontmaskert pensioenroof, D66 wanhopig
        D66 BREEKT!
    • Rechter dwingt openbaarmaking WHO-brief: overwinning voor BVNL
      Volgens de rechter is het onterecht dat de brief geheim is gehouden.
    • LightHouseTV #4: De aanhoudende oversterfte in Nederland doorgelicht - Wat weten we nu?
        de aanhoudende oversterfte in Nederland, sinds 2021
    • Tienduizenden ondernemers aan rand van de afgrond
        De drie experts zijn het over één ding eens: het overheidsbeleid heeft compleet gefaald.
     

    Twitter

    • “Zo kan het niet verder” en toch ruziet iedereen vrolijk voort binnen de Vlaamse regering - 5/16/2025
    • Tegenstanders windturbines Duurzame Polder laten opnieuw van zich horen in Oss - 5/15/2025
    • Nieuwe exotische wants ontdekt door Hasselaar met missie: “Ik heb nog 260 soorten nodig” - 5/15/2025
    • Eneco trekt aanvraag voor windturbine in Kampveld in Oostkamp in - WTV - 5/15/2025
    • Laagste toename in windmolens op land sinds 2017 - GroeneRuimte Nieuws - 5/15/2025
    • ANDERS!
    • Climategate
    • De Groene Leugen van windmolens
    • De Groene Rekenkamer
    • EPAW ( European Platform Against Wind Farms)
    • Friends against wind
    • Gifklikker
    • Kritisch Platform Windenergie ZIjpe
    • LADA
    • NKPW
    • NLVOW - Nederlandse Vereniging Omwonenden Windturbines
    • Platform Storm, Drenthe
    • Stichting GiGaWiek
    • Waddenvereniging
    • Wieringermeer Geen Windturbines
    • Windenergie Wieringerwaard
    • Windmolenklachten
    • Windmolenplanschade
    Copyright (c) 2010 Blogger templates by Bloggermint