En ook nu weer stemt de wolf in schaapskleren met het Kartel mee en daarmee bedoel ik de uiterst gevaarlijke en onbetrouwbare Pieter Omtzigt. Mensen, laat u niet in de luren leggen door deze Charlatan want het had een broer van Rutte kunnen zijn. De reden dat Omtzigt zo zijn best deed voor de toeslagen ouders was omdat die mensen voornamelijk van allochtone afkomst zijn en nergens anders om, hetzelfde geldt voor de SP. Desondanks, allochtoon of autochtoon, dit soort misstanden, want dat zijn het, horen niet in een beschaafd land thuis.
Anonymous heeft gereageerd op geheime brief onthuld bvnl wint: “Gefeliciteerd BVNL. Heel goed gedaan. Waarom horen we daar niets over in het nieuws. Zelfs niet in…”
1 reacties :
En ook nu weer stemt de wolf in schaapskleren met het Kartel mee en daarmee bedoel ik de uiterst gevaarlijke en onbetrouwbare Pieter Omtzigt.
Mensen, laat u niet in de luren leggen door deze Charlatan want het had een broer van Rutte kunnen zijn.
De reden dat Omtzigt zo zijn best deed voor de toeslagen ouders was omdat die mensen voornamelijk van allochtone afkomst zijn en nergens anders om, hetzelfde geldt voor de SP. Desondanks, allochtoon of autochtoon, dit soort misstanden, want dat zijn het, horen niet in een beschaafd land thuis.
Een reactie posten