Onderzoek Hollands Kroon en LTO Noord naar toekomst agrarische sector

Datum:
 • dinsdag 12 mei 2020
 • in
 • Categorie: , , ,
 • Agrarische ondernemers in Hollands Kroon worden met ingang van vandaag gevraagd om deel te nemen aan een onderzoek naar de toekomst van de sector. Middels een online enquête wordt hen gevraagd hoe ze die toekomst zien in de gemeente.  ,,Hoe zorgen we er voor de dat agrarische sector belangrijk blijft in onze gemeente? Dat is het nu maar we willen dat het straks ook nog het geval is’’, zegt wethouder Theo Groot. ,,Daarom gaan we onderzoeken - samen met LTO Noord en Green Campus Amsterdam - hoe de boeren in de gemeente daar zelf over denken.’’

  Onder meer middels een online enquête wordt hen gevraagd naar kansen en belemmeringen voor de sector en in Hollands Kroon in het bijzonder. Groot: ,,Er komt veel op de agrariërs af. Er lijkt angst te zijn voor het verdwijnen van landbouwgrond, bijvoorbeeld voor datacenters of vanwege de regionale energie strategie (RES). Maar hoe ziet de sector dat zelf? Zien de ondernemers ook kansen? Op www.hollandskroon.nl staat een link naar het onderzoek. Die kunnen ze in een kwartiertje invullen om zo ons te helpen een goed beeld te schetsen van de toekomst van de sector. De enquête is tot en met 24 mei in te vullen.’’

  Noordhollands Dagblad

  0 reacties :

  Een reactie posten