Bergen tegen gaswinning

Datum:
 • donderdag 21 februari 2019
 • in
 • Categorie: , ,
 • Bergen Het college van de gemeente Bergen is in beroep gegaan tegen de winning van gas door energiebedrijf Taqa in kleine velden bij Bergen en Groet.
  Henk-Jan den Ouden 21-2-2019
  Het gaswinningsplan gaat mede over de relatief kleine ’velden’ in Groet en Bergen aan Zee. Taqa heeft daarvoor een vergunning gekregen, maar Bergen vindt dat er onvoldoende rekening is gehouden met haar argumenten.
  ,,Er is geen sprake van een gestage afbouw van gaswinning uit kleine velden zoals dat eerder is aangegeven. Ook kunnen aardbevingen niet worden uitgesloten. Er wordt inmiddels zelfs aangegeven dat magnitudes tot 4 op de schaal van Richter niet uit te sluiten zijn - ook niet voor de velden in onze gemeente’’, schrijft het college.
  Noordhollands Dagblad
  0 reacties :

  Een reactie posten