Pieter Stuurman ontvangt deze week wetenschapsjournalist Marcel Crok in de studio.
8-2-2026
Pieter Stuurman ontvangt deze week wetenschapsjournalist Marcel Crok in de studio. Marcel heeft met een aantal collega’s onderzoek gedaan naar “verdwenen” hittegolven toen de klimaatpaniek in 2018 toesloeg: hittegolven komen steeds vaker voor was de boodschap. Uit het onderzoek bleek dat het KNMI een aantal hittegolven gewist had. Na een jarenlange discussie heeft het KNMI nu een correctie toegepast en zijn verdwenen hittegolven weer meegenomen in de gegevens.
Uiteindelijk gaat het over de betrouwbaarheid van informatie die verstrekt wordt door instituten waar vaak politiek beleid uit voortkomt. De reacties op de correctie van het KNMI vanuit het buitenland zijn verbijsterd omdat toegeven dat er een fout is gemaakt blijkbaar zeer uitzonderlijk is. Is het tij aan het keren?
---
Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen.
Wil je meer video's bekijken en op de hoogte blijven via onze nieuwsbrief? Ga dan naar: https://www.cafeweltschmerz.nl/videos/
Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik dan op deze link: https://bit.ly/3XweTO0
1 reacties :
Wetenschap is ook maar een idee om ergens grond onder te krijgen.
Consensus is de geld kracht die de wetenschap inzet om te pushen.
Pushen is de consensus van het narratief en dus waardeloos.
Een reactie posten