Ira Helsloot over de grootste fout tijdens corona | Op Z’n Kop! #244 | NPO Radio 1

 Professor dr. Ira Helsloot, hoogleraar Besturen van Veiligheid aan de Radboud Universiteit, de enige actieve hoogleraar in Nederland die zich volledig op dit vakgebied richt.




9-6-2026



3 reacties :

Anoniem zei

De grootste fout die gemaakt wordt is dat men echt gelooft dat er een pandemie was.
Ondanks dat er even sprake was van een epidemie met meer dan 58 op de 100 griepverschijnselen. Was er in de maand mei geen sprake meer van, toch heeft de politiek nog 2 jaar lang zinloze lockdowns opgedrongen.

De corona hoax was een plandemie en een psychologische operatie die vanuit de navo en de nctv zijn uitgevoerd.
Het sterf percentage ligt ergens op 0.15% en dat zijn dan vooral ouderen die aan een griep overlijden.
De experimentele genetische mnra spuiten leiden tot ongelooflijk veel bijwerkingen zelfs met de dood tot gevolg, nu in het najaar maar weer boosten.
De politiek is crimineel en horen terecht te staan voor een Neurenberg tribunaal, de waarheid ligt geheim geclassificeerd in de doofpot van de geheime diensten een goed bewaard geheim waar ook de hoax parlementaire enquête niets over zal vragen.

Dekker zei

Ten tijde van de hoogtij van Corona met op TV ziekenwagens die af en aan reden bij de ziekenhuizen, begrafeniswagens , enz. lag ik in het ziekenhuis te Alkmaar. Allereerst waren de zalen zwaar onderbezet, slecht 2 van de 6 bedden bezet door het hele ziekenhuis, en het personeel zat op elkaar gepakt in een geconfisqueerde zaal, koffie te teuten. Geloof me, er was helemaal niets van waar en dat was in het ziekenhuis van Den Helder zo en ook in het VU te Amsterdam waar ik kort na mijn verblijf in Alkmaar was. De ziekenhuizen kregen extra geld (waarvoor?) zolang ze maar mee deden met de fantasieverhalen van Hugo de Jonge. Ik heb het er nog wel eens over met bekenden maar ze willen me niet geloven want ze hebben het met eigen ogen op TV gezien, het is om je dood te lachen om zoveel stupiditeit.

Anoniem zei

Helaas heb ik gedurende die eerste periode in 2020 door omstandigheden dagelijks een aantal ziekenhuizen moeten bezoeken. De parkeerplaats was normaal gesproken bomvol maar tijdens die periode waren er bijna geen auto`s. Het ziekenhuis was op elk moment dat ik er kwam compleet verlaten op een etage na. Daar werd in regelrechte paniek iets gedaan wat niet leek op een plan. Ik heb me altijd verbaasd over die totale metamorfose en weet zeker dat er geld werd verbrand per palet om niks te doen. Ja een speciale afdeling waar de pechgevallen bleek later verkeerd werden behandeld.

Een reactie posten