En overigens ben ik van mening dat aan mensen die op 15 maart op VVD, D66, CDA, Christenunie, PvdA of GroenLinks stemmen een steekje los is.
Jan Dijkgraaf 18-2-2023
Briefje van Jan – aan Franc Weerwind
Meneer Weerwind,
Gefeliciteerd!
Donderdagavond maakte de waarnemend burgemeester van Almere bekend dat u een fraudeur bent.
U heeft in uw vorige overheidsfunctie (minimaal) vijf jaar lang illegaal gebruik gemaakt van een dienstauto met chauffeur door die ook privé te gebruiken.
De waarnemend burgemeester zei er helaas niet bij wat de privé-activiteiten waren waarheen de chauffeur u tussen 2017 en 2021 in die dienstauto reed.
Het kan dus zijn geweest voor ritjes naar vergaderingen van organisaties waar u als privépersoon mee te maken had.
Zeg maar: hobby’s met de broek op de heupen.
Maar het kan evengoed zijn geweest voor uw hobby met de broek op de enkels: een rondgang langs nieuwsgierige vrouwen in Almere en omstreken die weleens wilden weten of het waar is wat ze over pigmentverwende mannen zeggen.
Of voor bezoekjes aan de nazaten die u her en der produceerde.
Whatever.
U bent een fraudeur.
En u ontkent het niet eens.
Daarmee heeft u de Nederlandse bevolking op minimaal vijf manieren benadeeld.
Ten eerste: u heeft de inwoners van de gemeente Almere op kosten gejaagd door een hoger verbruik, hogere onderhoudskosten en hogere afschrijving van de auto te veroorzaken en door een ambtenaar (de chauffeur) op hun kosten uren te laten maken voor uw privézaken.
Ten tweede: u heeft de toch al zwaar beproefde mensen van de Belastingdienst geld onthouden door geen bijtelling te betalen voor de dienstauto die u privé gebruikte. Die moeten nu voor de laatste vijf jaar gaan naheffen én een 100 procent boete bij u zien te incasseren een regeling met u gaan treffen.
Ten derde: u heeft ervoor gezorgd dat politie, Openbaar Ministerie en rechters zedenzaken nóg langer op de plank moeten laten liggen, omdat ze hun kostbare tijd nu van minister Yesilgöz van “Keihard Aanpakken Dat Tuig” moeten besteden aan opsporing, vervolging en berechting van een oud-burgemeester die heeft gestolen van de staat.
Ten vierde: u heeft het vertrouwen van de bevolking in de Nederlandse rechtsstaat ernstig geschaad doordat die wéér ziet dat de boven ons gestelden ordinaire zakkenvullers zijn, die de wetten en regels in dit land maar aan hun laars blijven lappen. Wat bij een minister voor nota bene Rechtsbescherming éxtra pijnlijk is.
Ten vijfde: u heeft de pigmentverwende medemens in het algemeen en de Surinaamse in het bijzonder teruggeworpen in de lange mars naar een inclusieve samenleving, nu duidelijk is dat positieve discriminatie dit soort bestuurders oplevert. Net nu we die knakker met die bril bijna vergeten waren.
U heeft de Nederlandse bevolking op minimaal vijf manieren benadeeld, schreef ik.
Want misschien zijn het er zes.
Ik weet namelijk niet of u gebruik maakt van de twee jaar wachtgeld waarop u recht heeft na uw aftreden.
Shit!!!
Stop!!!
Correctie!!!
Ik tikte die zin over het wachtgeld gisteren vóór uw partijleider Sigrid Kaag klaar was met de ministerraad.
Toen ik nog in de veronderstelling leefde dat u de eer aan zichzelf zou houden.
En toen ik dacht dat de Tweede Kamer u anders wel zou wegsturen, mocht u dat zelfreinigend vermogen missen.
Zo heb ik dat vroeger op school bij Maatschappijleer geleerd.
Ministers die frauderen treden af.
En: de Tweede Kamer is de baas van de ministers.
Maar dat heb ik dus mis.
Das war einmal.
Sigrid Kaag zei namelijk na de ministerraad dat u blijft.
Niet het parlement is de baas in Nederland, maar Sigrid Kaag.
Dat had ik natuurlijk donderdag al kunnen weten.
Dat was de dag waarop bleek dat Hare Kaagheid haar loopmeisje Alexandra van Huffelen opdracht had gegeven om haar handtekening te zetten onder de komst van een Europees identiteitsbewijs met Big Brother-trekjes.
Dat was tegen de uitdrukkelijke wens van de Kamer in.
En zelfs in strijd met de Grondwet.
Maar Hare Kaagheid heeft daar lak aan.
Die vindt niet alleen de Nederlandse bevolking plebs, maar wenst ook door de de volksvertegenwoordiging niet voor de voeten gelopen te worden.
En die kneuzen in de Tweede Kamer pikken dat.
Die lopen niet massaal weg als zij haar polariserende gif de Nationale Vergaderzaal in oreert.
Vandaar mijn felicitatie aan u.
U houdt uw baantje gewoon tot de volgende Tweede Kamerverkiezingen.
Met als extra goed nieuws voor u: in uw huidige functie mag u de dienstauto met chauffeur wél voor uw hobby’s gebruiken.
En overigens ben ik van mening dat aan mensen die op 15 maart op VVD, D66, CDA, Christenunie, PvdA of GroenLinks stemmen een steekje los is.
Groet,
JanD
1 reacties :
Een bijstandsmoeder die een tasje boodschappen aanneemt van haar ouders wordt gezien als een fraudeur en gekort op haar uitkering.
In deze Regering wordt er niet anders gedaan als gestolen(mondkapjes) gefraudeerd en gelogen en alles wordt met de mantel der liefde bedekt en dat soort kan gewoon doorgaan met roven, liegen en frauderen. Wat een in en in ziek land.
De laatste regel van Jan Dijkgraaf is 100% waar.
Een reactie posten