Bijeenkomst mantelzorg komt eraan!

Datum:
 • woensdag 9 september 2015
 • in
 • Categorie: ,
 • Stel: u zorgt langdurig voor een familielid of vriend en dat kost u meer dan acht uur per week. Dan bent u mantelzorger! Voor u komt er een bijeenkomst aan.


  De gemeenten Hollands Kroon en Schagen organiseren deze bijeenkomt. Waarom? Een van de speerpunten van Hollands Kroon en Schagen is het uitgaan van de eigen kracht van onze inwoners. Het is in onze gemeenten heel gewoon dat inwoners elkaar een handje helpen. Mantelzorgers gaan hierbij nog een stapje verder. Zij zorgen langdurig voor, bijvoorbeeld, vader, moeder, partner, kind of vriend. Ongeveer één op de vier mensen in Nederland verleent mantelzorg.

  Als gemeente willen we op een andere manier omgaan met de mantelzorgers. Hoe, dat willen we graag samen met een aantal mantelzorgers gaan verkennen. Het doel is om aan het eind van de avond een aantal concreet uitgewerkte ideeën te hebben waar de gemeente mee verder kan. Als tegenprestatie verzorgen wij een broodmaaltijd en een inspirerende avond.


  Datum: donderdag 17 september a.s. vanaf 17.30 uur.


  Locatie: MFA de Ontmoeting, de Verwachting 1, Anna Paulowna

  Aanmelden kan alvast via een email naar mantelzorg@schagen.nl

  Voor de inwoners van Hollands Kroon & Schagen 
  Van de gemeenten Hollands Kroon & Schagen

  0 reacties :

  Een reactie posten